Login

Personaaltreenerid

Peeter Jaanus

Võta minuga ühendust!

arigato@arigato.ee

Peeter on tegelenud judo, kergejõustiku, jalgpalli ja taipoksiga. Viimastega tegeleb siiani.  Lisaks on Peeter alustanud Arigatos personaaltreenerina. Talle meeldib väga treenida noori ning ta soovib personaaltreenerina aidata inimestel õnnestuda.
Peeter arvab, et sportimine parandab elukvaliteeti ja toob naeratuse suule. Personaalsesse tundi on oodatud kõik, kes soovivad kas koos trenni teha või oma treenimisega seotud unistusi realiseerida.

Hans Hiiuväin

Võta minuga ühendust!

arigato@arigato.ee

Personaaltreener Hans on kulturismi ja fitnessiga tegelenud igapäevaselt ligi 7 aastat. Sellest ajast on ta intensiivselt tegelenud jõusaalitreeningutega ning juhendanud nii harrastajaid kui ka tippsportlaseid. Samuti on ta ise fitnessis lavalaudu kulutanud ning hinnatud medaleid koju toonud.   Hans on litsentseeritud personaaltreener ning lisaks personaaltreeningutele läbi viinud ka erinevaid rühmatreeninguid. Lisaks eelnevale on ta spetsialiseerunud spordimassöör ja –terapeut ning valdab nii spordi- kui ka kinesioteipimist. Hans on hooajaks ette valmistanud Eestis tuntud motokrossi sõitjad, vehklejaid, poksijaid ja kulturismi ning fitnessiga tegelevaid sportlaseid.

Vabal ajal meeldib Hansule palju looduses viibida, uusi ja põnevaid kohti avastada ning raamatuid lugeda. Lisaks meeldib talle parandada inimeste füüsilist ja seeläbi vaimset seisundit ning näha positiivseid arenguid tema klientide juures.

Aili Saar

Võta minuga ühendust!
arigato@arigato.ee

Kui hindad turvalise, individuaalse ja professionaalse juhendamise tähtsust, sul on aega, tahtmist ja järjekindlust,  soovid saavutada või taastada head kehalist vormi, siis aitab sind sinu teekonnal Aili.
Aili alustas treeningutega 4 aastasena, oma sporditeel on ta harrastanud iluuisutamist, balletti, erinevaid tantsustiile ja lihastreeninguid, kuni armastus spordi vastu viis ta treeneri ametini. Suureks kireks ja hobiks on talle jalgrattasport. Meie homne sõltub sellest, mida me teeme täna! Aili aitab hea meelega sul seada uusi eesmärke ja neid saavutada!

Fitness Academy of Finland (FAF) Personaaltreener
Fitness Academy of Finland (FAF) Jõusaalitreener
Fitness Academy of Finland (FAF) Siserattatreener
EEVL Aeroobika ja rühmatreeningute treener

Eesti Personaaltreenerite Liidu liige

Yoga, Hotyoga

Zumba-; Zumba Gold-, Aqua Zumba-, Zumba Kids-, Zumba Kids Jr Instructor Täiendkoolitused: TRX, CrossCore,  Synergy

Erinevad toitumisalased koolitused ja loengud

Roman Gritsanjuk

Võta minuga ühendust!

arigato@arigato.ee

Roman on üks meie popimaid treenereid. Ta on rahulik, sõbralik ja säravate silmadega.
Roman on treenerina toimetanud juba üle 10 aasta, harrastanud erinevaid spordialasid ning ajas suundunud just fitnessi ja personaaltreeningute poole. Roman kasutab oma treeningutes oma erinevaid, varasemaid treeningkogemusi, ta on läbinud põhjalikud treeneri koolitused ning annab ka mitmeid rühmatreeninguid (TRX, crosscore ja Synergy). Roman toetab Sind Sinu isiklike eesmärkide saavutamisel, olgu need siis emotsionaalsed või füüsilised. Roman usub, et iga väike võit on vajalik samm täislikuma enesetunde ja elustiilis suunas.

Egert Oiov

Võta minuga ühendust –  koos saavutame soovitud tulemuse!

arigato@arigato.ee

Sport on olnud minu elu lahutamatuks osaks alates lapsepõlvest. Jõutreeninguga olen sina peal olnud aga juba enam kui 12 aastat - sellest viimased tegelenud aktiivselt nii võistlussportlaste kui ka algajate treenimise ning konsulteerimisega. Oman Eesti Olümpiakomitee poolt tunnustatud kulturismi- ja fitnessi treeneri kutsetunnistust. Aastatepikkune kogemus treening- ja toitumiskavade kokkupanemisel nii jõu- kui kestvusalade sportlastele, nii harrastus- kui tippsportlastele, nii kaalulangetajatele kui ka neile, kes soovivad lihtsalt heas vormis püsida, on kinnitanud üht – iga inimene on erinev ning lähenemine peab olema personaalne. Ainult selliselt on võimalik saavutada parim tulemus.

Julgen kinnitada, et kõik on võimalik ning ainsad piirid seavad endale inimesed ise. Seega mõtle hoolikalt, kui püüad rääkida, et oled treeningu jaoks liiga vana, väsinud või ülekaalus. Võib juhtuda, et hoolimata esialgsest ebakindlusest saavutad lühikese ajaga elu parima vormi.

Tegelen hetkel ise võistlusspordiga, olles valitsev Eesti meister rannafitnessis ning võttes osa ka rahvusvahelistest tiitlivõistlustest. Samuti osalevad minu treenitavad sportlased fitnessi võistlustel nii Eestis kui välismaal ning on saavutanud suurepäraseid tulemusi ka tiitlivõistlustelt. Olen alati olnud seisukohal, et treener peab omama enda peal läbi proovitud kogemust nii toitumise kui ka treeningmetoodika valdkonnas – soovitada saab vaid seda, mida oled ise katsetanud ning mille toimimises kindel. Lisaks fitnessile olen tegev ka noortetreenerina jalgpallis.

Anna Sarap

Võta minuga ühendust!

arigato@arigato.ee

Iseenda leidmine läbi treeningute toob ellu harmooniat ja ilu. Iga inimene on omapärane ja unikaalne, sellepärast sai minu elu üheks osaks personaaltreeneri amet. Kõike on võimalik saavutada, kui on olemas soov ja siht!

Valdkonnad, millega tegelen: kaalu langetus, rühi parandus, vormi hoidmine/loomine, toitumisnõustamine, noorte fitness, mini grupid või perefitness (2-3 inimest) personaaltreeneriga ja venitused!

Путь к Себе, обретение гармонии и красоты в жизни через тренеровки, при помощи занятий – как один из вариантов развития.

Каждый Человек индивидуален и неповторим!

Вожможно все, если есть желание и цель!

Снижение веса, Коррекция осанки, Укрепление имунной системы, Поддержание/коррекция формы, Основы правильного питания, Фитнесс для подростков, Мини группы или семейные занятия (2-3 человека) с персональным тренером, Растяжка и многое другое

Egle Eller-Nabi

Lapsehoolduspuhkusel!

Võta minuga ühendust!

arigato@arigato.ee

Olen treener, bikiini fitnessi profi-võistleja, omanimelise fitnesstiimi asutaja ja treener. Minu elus on sport olnud alati tähtsal kohal. 5 aastaselt alustasin tantsimisega ning keskkooli ajal tegelesin lisaks tantsimisele ka kergejõustikuga. Erinevad tantsuprojektid ja tantsulised treeningud juhatasid mulle teed jõusaali ja rühmatrennideni. Viimased aastad on fitness ja rühmatrennid olnud lahutamatu osa minu elust-olen võistelnud, koolitanud, õppinud, treeninud ennast ja teisi. Jätkan rõõmuga oma valitud rajal ja olen hea meelega sulle juhendajaks!

Armastan oma valitud tööd!

Taimi Ainjärv

Võta minuga ühendust:
arigato@arigato.ee

Personaalsed treeningud

Tallinna Ülikool Kehakultuuriteaduskond rekreatsioonikorraldus, kehaline kasvatus.
Eesti Olümpiakomitee (EOK) aeroobikatreeneri kutsetunnistus, III tase 
Coaching Concepts Austria  - personaalne treener, Qi gong
Annely Sootsi Tervisekool - toitumisnõustaja
Fitness Academy of Finland (FAF) litsenseeritud aeroobikatreener
Fitness Academy of Finland (FAF) litsenseeritud jõusaalitreener
Eesti Võimlemisliidu vesiaeroobika põhikursus 1 ja 2.osa.
Tallinna Pedagoogikaülikool, täiendkoolituse osakond – rütmika, võimlemise ja aeroobika lisaeriala.
Täiendkoolitused – Fitball, step, pilates, jooga, core, bosu, TRX.

Andrei Kaits

Võta minuga ühendust!

arigato@arigato.ee

Kristiina Kaits

Võta minuga ühendust!

arigato@arigato.ee

RASKE EI TÄHENDA, ET SEE ON VÕIMATU. SEE TÄHENDAB, ET SELLE NIMEL TULEB KA TÖÖD TEHA!

- kaalulangetamine ja rasvapõletus
- tervislik toitumine
- welness tourism
- sünnitusjärgne treening
- jõusaalipersonaal treening vastavalt eesmärkidele
Olen toitumisnõustaja, kes lõpetas Annely Sootsi Tervisekooli. Oman WFF (World Fitness Federation) personaaltreeneri sertifikaadi. Olen läbinud EKFL-i kulturismi- ja fitnesstreenerite erialase koolituse 3-4 tasemele. Täiendan pidevalt ennast erinevatel koolitustel. 
Pean tähtsaks positiivset ellusuhtumist, empaatiavõimet ja arenemistahet ning soovin olla kliendi jaoks eeskujuks ja teenäitajaks.

ТРУДНО - НЕ ЗНАЧИТ НЕВОЗМОЖНО. ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО ПРИДЕТСЯ ПОТРУДИТЬСЯ!
- похудение и жиросжигание
- здоровое питание
- welness туризм
- тренировки после родов
- персональные тренировки на основе поставленных целей
Окончила Annely Sootsi Tervisekool по специальности консультанта по питанию. Имею WFF (World Fitness Federation) сертификат персонального тренера. Прошла обучение EKFL по культуризму и фитнесу на 3-4 уровень. Постоянно повышаю свою квалификацию.
Ценю позитивное отношение к жизни и желание развиваться, также быть для своих клиентов примером.

Nikolai Kornisev

Võta minuga ühendust!

arigato@arigato.ee

Olen omandanud Eesti Spordiregistri kulturismi ja fitnessi 5-taseme, spordi- ja  treenerikogemust on mul juba 35 aastat!

- Treener  LITSENS-117055