Login

Uudised

< Tagasi
12.06.2014

Suvides tantsuneljapäevad Arigatos

Alates juunist on Arigato spordiklubi tunniplaani lisandunud DANCEFUNC treening, mida juhendab Sven Idarand.

Kui sa pole veel kuulnud sellisest trennist, siis teadmiseks, et tegu on lõbusa tantsulise tunniga, mille eesmärk on arendada treenijate kehatunnetust ruumis, tantsutehnilisi oskusi ja rütmitaju. Seetõttu sobib tund nii alustajale kui ka juba kogenud tantsutrennide külastajatele. Tunni esimene kolmandik on suunatud erinevatele harjutustele, millega valmistatakse keha ette ohutult ja tehniliselt paremini tantsimiseks - lülisambamobiilsus, puusade, põlvede, õlgade liikuvus, hingamine, tasakaal ja lisaks erinevad tantsutehnilised harjutused (nt pöörete õppimine, keerulisemad sammud). Edasine tund möödub mõnusate tuntud ja vähem tuntud lugude saatel lihtsate kombinatsioonide õppimisega. Tunni lõpuks saab kokku emotsionaalse lõpukoreograafia. Üks kava kestab 2-3 kuud, mis annab võimaluse muutuda kindlamaks koreograafias ja arendada pidevalt oma tantsuoskusi. Treeningkontseptsiooni looja on Sven Idarand, kes kavade koostamisel teeb koostööd Eesti koreograafidega.

Suve alguse kavas kõlavad tuntud hitid tänastest edetabelitest kui ka igihiljad disko, swingi jpm stiilide lood. Tunni lõpukoreograafia on loonud koreograaf Kristin Pukka rockivale loole “You Can’t Stop The Beat”.

Tule kohale ja nakatu tantsupisikuga.

NB! Pärast tundi on tantsijad oodatud ka osalema YOGAFUNCLite tundi, kus muusika saatel sooritatakse erinevadi Ashtanga jooga asanaid, suurem rõhk keha liikuvuse ja painduvuse arendamisel.