Login

Uudised

< Tagasi
13.09.2014

KUNDALINI tunnid peagi tagasi Arigato tunniplaanis

Meil on hea meel teatada, et juba varsti (alates 23.09) on Arigato Spordiklubi tunniplaanis tagasi KUNDALINI tunnid! Eelmisel hooajal populaarsust kogunud treening on suvepuhkuselt tagasi ja treener Karis ootab kõiki uusi treenijaid ning juba treeninguga tuttavaid liikmeid oma tundidesse teisipäeviti kl 10.00 ja laupäeviti kl 09.00, ikka meie vapustava vaatega väikeses saalis.

Kes veel ei tea mis on KUNDALINI, siis siit meeldetuletus:
Kundalini jooga on dünaamiline ja intensiivne joogavorm. Tunnis keskendutakse füüsilistele harjutustele, erinevatele hingamistehnikatele, keha- ja käteasenditele, loitsitakse mantraid ning kogetakse iseend läbi meditatsiooni. Tunnis ei keskendu liigselt asendite täiusele, et mitte takistada energia voolu, vaid annatakse endale võimaluse nautida ja aktsepteerida seda, milleks hetkel võimelised ollakse. Tundi on oodatud nii algajad kui edasijõudnud. Riietus võiks olla  võimalikult mugav ning mida heledamast ja naturaalsemast materjalist, seda parem. Tundi tehakse paljajalu. 

Kundalini Jooga abil:
- Õpid tunnetama, kontrollima ja parimal moel kasutama oma keha (painduvus, vastupidavus, sitkus)
- Paraneb Sinu üldine tervislik seisukord. Kundalini jooga tegeleb nii immuun- kui närvisüsteemi tugevdamisega ja kogu organismi puhastamise ja tasakaalustamisega.
- Paraneb kehavedelike ringlus ning puhastuvad koed
- Paraneb koordinatsioon ja aju poolekeradevaheline töö
- Muutud rahulikumaks. Õpid keerulistes olukordades oma neutraalset meelt ja tasakaalu säilitama.
- Saad parema kontakti oma sügavama olemusega (intuitsiooni, tunnetusega), mis aitab sul aru saada kes sa oled ja mis su eesmärk elus võiks olla
- Saad lisaenergiat/ uut elujõudu ning õpid seda ise "tootma"