Login

Uudised

< Tagasi
17.09.2014

TULE JA TANTSI END NÄDALAVAHETUSSE!

TULE JA TANTSI END NÄDALAVAHETUSSE!

Alates 19. septemberist Arigato tunniplaanis uus tantsutund koostöös Reebokiga. Iga nädal üllatusi, aga mis kindel on see, et muusika on vali, rahvas on naerusui ja õhtuk jalad on tantsust villis:)

Lihtsalt öeldes on tegu tantsutunniga, kus õpitakse treeneri poolt loodud koreografiat ja täiustatakse seda järgnevate nädalate jooksul. Tantsida on alati tore – tegu ei ole millegi muuga kui liikumisega mida suunab muusika ja rütm. Muusika paneb keha liikuma keha ühe loomuliku suunajana - õpitav koreograafia muutub ühel hetkel lihtsalt voolavaks liigutuste järjestuseks. Kasutades nii tantsulisi kui ka aeroobikakombinatsioone pannakse kokku koreograafia mõnele finaalloole. 
Treeningu eesmärk on arendada treenija kehalist tunnetust, koordinatsiooni, vastupidavustu ja rütmitunnet. Tundi on oodatud kõik hea muusika austajad ja kõik kes soovivad oma tantsuoskust lihvida või lihtsalt reede õhtut vastuvõttu heas seltskonnas. 

Esimese tunni üllataja on SIS, kellelt vkingitused kõigile tunnist osavõtjatele! Registreeri end tundi, et teaksime palju meid tantsupõrandale on oodata!