Login

Uudised

< Tagasi
23.09.2014

ÄRATUS 45 tunnid üllatavad!

NÜÜD ON PÕHJUST TÖÖPÄEVAÕHTUTI VAREM MAGAMA MINNA...... ja varakult ärgata, sest ARIGATO SPORDIKLUBI pakub kõigile ÄRATUS 45 tundi külastavatele liikmetele trenni järgselt sõõmu kosutavat kohvi ja head Veski-Mati hommikuputru!


Söö kas klubis kohapeal või võta hommikuliiklusesse kaasa - kindel on see, et hommikused ärkamised on nüüd palju palju mõnusamad!

Tundi ootavad teid Laura (teisipäev ja reede 6:45), Katrin (kolmapäev 7:00) ja Ann (neljapäev 7:00).

Kui sa veel ei tea, mis on ÄRATUS 45 tund, siis väike meeldetuletus:
Spetsiaalselt varajastele tõusjatele mõeldud treening. Treening on mõeldud kõigile neile, kes soovivad alustada oma päeva hea energigaga ning toonuses kehaga. Treening võtab arvesse kõiki inimkeha isaärasusi pärast ärkamist varajastel hommikutundidel. Oma hommikut on kõige parem alustada just läbi erinevate liikumiste, mõtete, hingamise ja harjutuste, mis panevad päevale rõõmsa ja aktiivse aluse ning kõigile osalejatele on garanteeritud virgas keha ja meel terveks päevaks. Tund algab piisavalt vara, et kõik tööle tõttajad jõuaksid enne ummikuid trenni ära teha ja jõuda kontorisse enne oma tööskaaslasi ning neilt reipalt tervitada. Treeningupõhimõtted on paika seadnud Silja Siller.

Kohtumiseni ARIGATOS - varahommikust kuni õhtuni teie päralt, et pakkuda täiesti uudset treeningkogemust!