Login

Uudised

< Tagasi
14.05.2015

ARIGATOL ON HEAD UUDISED: Peagi jõusaalis uued kardioseadmed

Meil on hea meel teatada, et Arigato Spordiklubi on välja vahetamas oma jõusaali seadmeid. Alustame kõige pealt oma kardioseadmete pargiga. Selleks, et saaksime teile juba õige pea veelgi toredamaid ja mõnusamaid treeningvõimalusi pakkuda, peame võtma ühe päeva kus vanad seadmed saavad minna oma järgmisesse koju ning uued seadmed saavad nende asemel endale koha sisse võtta.

Jõusaali kardioala ümberseadistamine toimub neljapäeval, 21. mail, seetõttu oleme sel päeval suletud. Seadmed saavad valmis ühe päevaga ja juba 22. mail saavad kõik meie liikmed ja teised huvilised tulla uusi võimalusi proovima. Avame reedel ikka 6.30, nii et kes ees see mees!

Uues seadistuses on teil kasutada 23 täiesti uut kardioseadet, mille kõrvale jäävad ka mõned juba tuttavad masinad. Nüüd on siis veelgi rohkem võimalusi oma suviseid treeningplaane mitmekesistada ka väljakutsuvate sisetreeningutega. Tutvu kindlasti ka kevadise 10- ja 20-korra kaardi pakkumisega, mis annavad suveks nii Sulle kui sõpradele veelgi paindlikuamad treenimisvõimalused!