Login

Uudised

< Tagasi
18.06.2015

Uued Technogym tipptasemel tehnoloogiaga seadmed Arigato spordiklubis

Arigato spordiklubi kardiopark on saanud väga korraliku täienduse uusima, kaasegseima ning Eestis esmakordselt esindatud seadmete valiku näol!

Kardiopark sisaldab uusimaid Technogym seadmeid. Lisaks Technogymi seadmetele ootavad rattasõpru veel 4 Wattbike ratast ja  3 Star Trac Spinnerit.

Technogym-i uusimaid seadmeid on 5 tüüpi: Bike (püstiratas), Recline (seljatoega ratas), Synchro (elliptiline trenažöör), Vario (muutuva sammukujuga trenažöör) ning  Run (jooksurada).

Seadmed on hoolikalt välja valitud eesmärgiga, et treeningud oleksid võimalikult tõhusad, ohutud ja sealjuures ka meeldivad.
Seadmete tootja Technogym on pikkade aastate vältel sisustanud olümpiamängude treeningsaale ning tegemist on selle tootja uusima, kaasegseima ning Eestis esmakordselt esindatud tootevalikuga.
Seadmetel on hulgaliselt innovaatilisi detaile muutmaks treeninguid tõhusamaks - näiteks kohaneb jooksuraja pinna vetruvus sõltuvalt jooksukiirusest.

Tahvelarvutina toimiv ekraan pakub kaasaegset meelelahutust (TV, YouTube, Facebook), mis on personaalselt kohandatav. Treeninguid saab automaatselt salvestada, siduda omavahel sise-ja välitreeningud, treenida virtuaalsetel maastikel.

Veel olulist lisainfot seadmete kohta leiad meie kodulehel olevalt lingilt.

Funktsionaalsuselt on kõik masinad väga lihtsalt kasutatavad, kuid kui tekib küsimusi, pöörduge julgesti abivalmite Arigato töötaja poole.