Login

Uudised

< Tagasi
14.09.2015

Reebok Fitness Festival juba sel laupäeval Arigato Spordiklubis

Juba sel laupäeval, 19. septembril, toimub meie klubis selles sügise võimsaim fitness-pidu ja sel puhul on meil majja oodata palju toredaid külalisi. Esmajärjekorras ootame sellele üritusele oma klubiliikmeid, et näidata kõigile kui tore ja vahva meeleolu Arigatos tänu neile on!

RFFi pileteid saab osta nii meie administraatori käest (kõige lihtsam võimalus) või Piletilevist. Kuni reedeni 18.09 maksavad piletid 12 EUR ja festivali toimumise päeval 20 EUR. Kindlasti tasub pilet endale soetada varakult, sest festival on seda väärt ja oodata on palju inimesi.

Treeninguid viivad läbi ka meie enda treenerid:
Silja (elava muusikaga jooga tund), Kaja ja Egle esimest korda elus koos laval, Sven ja Kristin koos Nele-Liis Vaiksooga DANCEFUNC uut kava esitlemas, suurem osa meie HOTYOGA treeneritest, Liis ja Mihkel ning Leino töötubadega, Rainer siserattatrenniga. Lisaks toimub YOGAFUNC uue kava esitlus, palju tantsu, jõudu, siseratast jne.

Külas on palju suurepäraseid treenereid Eestist ja välismaalt, põhiesineja Per Markussen Norrast!

Ja veel -  nüüd on võimalus külastada esimest korda meie jõusaali laiendust nimega JÕURUUM, mis asub I korrusel!

Mõeldud on ka kõige pisematele:
ARIGATO SPORDIKLUBI tublid lapsehoidjad Küllike ja Maria on REEBOK FITNESS FESTIVALI ajal abiks kõigile trennisõpradest lapsevanematele. Sel päeval on lastehoid avatud 10-18!

Lapsi saab hoidu tuua kuni 4 tunniks ja see maksab 10 EUR, maksta saab kohapeal (lapsele RFF piletit ostma ei pea). 
Kohtade arv lastetoas on piiratud, nii et soovitav oma soovist teada anda enne arigato@arigato.ee või telefoni 6580 888.
Seoses suurejoonelise Reebok Fitness Festivaliga on mõningaid muudatusi meie klubiliikmete jaoks tavapärastes treeningutes ja jõusaali kasutamise osas:
- reede õhtul ei toimu rühmatrenne, aga saab külastada jõusaali (majas on küll tavalisest rohkem sagimist)
- laupäeval saab spordiklubi külastada vaid RFF raames (tavatunde ei toimu ja hoonesse pääseb ainult piletiga)
- pühapäeval on jõusaal taas avatud ja toimuvad rühmatrennid, v.a enne kl 19 toimuvad Suure saali rühmatrennid (sest majas on treenerite koolitus).

Kohtumiseni suurel spordipeol!