Login

Uudised

< Tagasi
30.11.2016

Alates 1. jaanuarist 2017 muutuvad spordiklubi teenuste hinnad

Alanud hooajast oleme viinud treeningtingimused klubis märgatavalt kõrgemale tasemele – jõusaalid on saanud absoluutselt tipptasemel sisseseaded, uuendatud on nii kardiopark kui saalide seadmepark. Meie  juures on võimalik treenida ainulaadsete Skillmillidega ning ka rühmatreeningute läbiviimiseks on loodud erinevaid uusi lahendusi just meie alumise korruse treeningalal.

Meie jaoks on äärmiselt oluline, et saaksime pakkuda oma liikmetele kvaliteeti ning paindlikkust. Tänaseks on meie tootevalikus vaid paindlikud klubipaketid, mis võimaldavad pikka maksepuhkust ning vajadusel ka lõpetamise võimalust.

Oleme oma teenuse hinnataset toonud paari aasta eest olulisel määral allapoole. Selleks olid ka sel ajal reaalsed põhjused: klubis ei olnud saunu ning kardiopark oli äärmiselt kasin. Teadsime, et  kui saame heaks treenimiseks vajalikud tingimused täidetud, siis saame hinnakirja taas üle vaadata. Tänaseks oleme olukorras, kus meid ümbritsev keskkond ja soov teha klubi veelgi paremaks sunnib pakettide ja hinnakirjamuudatusele ka meid. Etteruttavalt olgu öeldud, et kui 2014 lõpus oli meil MAX paketi hind tähtajatu lepinguna 69€/kuus, siis samale hinnatasemele liigume me ka tänase hinnamuutusega.

Seoses sellega oleme alates 01.11.2016 teinud muudatused Arigato hinnakirjas ning pakettide valikus. Kehtivate klubipakettide omanikele rakendub uus hinnakiri alates 01.01.2017.
Tähtajaliste lepingute tingimused jäävad kehtima kuni lepingu kehtivuse lõpuni.  Detailsemalt saate uue hinnakirjaga tutvuda meie kodulehel: http://www.arigato.ee/est/spordiklubi/hinnakiri-uus