Login

Tantsulised treeningud

STEP&BODY

Lihastreeningule suunatud tund, kus abivahendina kasutatakse alakeha koormuse tõstmiseks stepi pinki. Tunni esimeses pooles moodustatakse stepi pinki kasutades lihtsamaid sammukombinatsioone  ja antakse suurem koormus alakehale , tunni  teises osas keskendutakse ülakeha  ja kerelihaste treeningule. Tund lõpeb  venitustega.

DanceAct esitleb: BAILATINO (suvel tundi ei toimu)

Bailatino, see on kaasaegne treening- ja tantsustiil, milles on ühendunud ladina-ameerika tantsukultuuri parimad küljed – erinevad tantsud, muusika, rütm ja tempo, kehatunnetus, meeldiv koormus ja tõhus work-out ning emotsioon. Bailatino treeningus tegeletakse salsa, reggaetoni, bachata, samba, merengue, cha-cha, mambo ning mitmete teiste populaarsete? ladina-ameerika tantsudega.

Bailatino ei eelda varasemat kogemust tantsu- ega aeroobikavallas, sest töö algab trennis A’st ja B’st ning edasi liigutakse vastavalt treeningrühma arengutempole! Bailatino pakub rõõmu trennist ja tantsust nii algajale kui ka esitab tõsiseid väljakutseid professionaalsele tantsijale, sest grupid on bailatino süsteemis jaotatud vastavalt raskusastmele ning kogemustepagasile. Bailatino sobib kõigile olenemata vanusest, soost või kehakaalust! Selles trennis pole vaja partnerit, kuna töö käib samal põhimõttel nagu teiste moodsate tantsustiilide tundides- igaüks enda eest väljas! Bailatino treening toimub Arigato Spordiklubis koostöös DanceAct tantsustuudioga.