content-image

Liikmelepingu kohta enim küsitud küsimused

1. Kuidas valida endale sobiv pakett?
Paketi valikul soovitame lähtuda sellest, kas soovite treenida päevasel või õhtusel ajal, vabalt valitud aegadel klubi lahtioleku ajal, kas Teil on korrapärane päevakava või nõuab Teie töö palju reisimist jne.
Pakume pakette erineva vajaduse ja elutempoga inimestele – alates päevastele treenijatele suunatud PÄEV paketist, lõpetades SUPERB paketiga, mis sisaldab hulga personaaltreeninguid, massaaže ja palju muid lisahüvesid. Põhipaketid sisaldavad kõiki spordiklubi teenuseid – jõusaali kasutust, kõikides rühmatreeningutes osalemist, sauna- ja basseiniala kasutust, soodustusi spaateenustelt, solaariumi kasutusvõimalust jpm.
Kõikide pakettide raames on külastajal kohapealseks kasutuseks hommikumantlid, sauna- ja treeningrätikud ning spaajalanõud, seega treenima tulles peab kaasa võtma vaid treening- ja ujumisriided.

2. Kas klubiliikmelisus on tähtajaline või tähtajatu? 
Klubiga liitumisel sõlmitakse Teiega kliendileping. Kliendilepingut sõlmides võite Te valida TÄHTAJATU ja TÄHTAJALISE lepingu vahel. Tähtajatu leping ei ole siduv, selle lepinguga vähendame püsiliikmete vaeva pidevate lepingute uuendamise arvelt ning ei seo ka lühemat liimelisust soovivaid kliente ebamugavalt pikaks ajaks klubi külge, sest lepingut on võimalik lõpetada igal ajal, teavitades sellest Klubi 30 päeva ette. Tähajalise lepinguga loome soodsamad tingimused püsivatele treenijatele ja julgustame kliente oma tervise eest hoolt kandma pausideta. Tähtajaline leping on siduv 12-ks kuuks ja on seetõttu ka ca. 10{ca9c9e13bac96680efae45af3dd432d97e85b647674d1cd9759758b5ac80e0a7} soodsama kuutasuga.

3. Kuidas toimub igakuine liikmemaksu arvestamine?
Liikmemaksu arvestatakse kalendrikuu eest ette. Liitudes kuu keskel nt. 15-ndal arvestame tasu jooksvas kalendrikuus järelejäänud päevade eest. (liikmemaks / 30 x kuus alles jäänud päevade arv). Tähtajatu lepingu sõlmimise eelduseks on otsekorraldusleping, mis kergendab igakuist arveldamist. Kui Te aga ei soovi, et otsekorralduse alusel maksepäeval (nt 5-s kuupäev) Teie kontolt liikmetasu maha debiteeritakse, siis on Teil võimalus 5 pangapäeva enne maksepäeva tasuda arve kas ülekandega või sularahas/kaardiga klubi vastuvõtus.

4. Kui ei saa või ei soovi mõnda aega klubi teenuseid kasutada, kas liikmemaksu pean sellest hoolimata tasuma e. kas tähtajatut lepingut on võimalik ajutiselt peatada?
Tähtajatuid lepinguid on võimalik peatada minimaalselt 14-ks päevaks, kuid mitte rohkem kui 60-ks järjestikuseks päevaks jooksvas aastas. Tähtajalisi lepingud on võimalik peatada minimaalselt 14-ks päevaks, kuid mitte rohkem kui 30-ks järjestikuseks päevaks jooksvas aastas. Lepingu ajutiseks peatamiseks tuleb esitada klubile kirjalik avaldus 7 päeva enne soovitud peatamise algust. Tähtajatuid lepinguid on võimalik mis tahes põhjusel peatada hinnakirja järgse kohatasu eest (hetkel klubi kohatasu ei kohalda).

5. Kui olen sõlminud Tähtajatu lepingu ja otsustan täna, et järgmisel kuul enam teenuseid kasutada ei soovi ja järgmise kuu eest ei tasu, kas siis järgneb trahv või lisakohustus?
Liikmetasu arvestatakse kalendrikuu eest. Oma soovist leping lõpetada peaksite teavitama 30 päeva ette, teisisõnu kui otsustate näiteks 1.aprillil, et järgmisest kuust klubi teenuseid kasutada ei soovi, siis uue kuu alguses Teie kontolt liikmetasu ei arvestata. Kui aga teavitate klubi 15. aprillil, siis tekib Teile leipingu lõpetamise õigus 15-ndast maist ning tasute mai algul 15-ne päeva eest.

6. Lepingus on kaks erinevat mõistet- liitumistasu ja liikmemaks, kas näiteks päevasel paketile hinnaga 99€ lisandub veel mingi lisasumma?
Jah, liitumistasu ning liikmemaks on erinevad mõisted. Liitumistasu on 15€ (esmakordne) 35€ (korduvliitumine), mis tasutakse klubiga liitumisel, liikmemaks on igakuine klubipaketi tasu.

7. Kui tasun liikmemaksu ettemaksuna ning soovin liikmelisust varem lõpetada, siis kas ettemaksu osa kuulub tagastamisele?
Kui soovite tasuda 6 või 12 kuu ettemaksena, siis vastavalt klubi liikmelepingu üldtingimustes sätestatule, klubipaketi mittekasutamine ei anna õigust nõuda kasutamata osa eest tasutud summade tagastamist. Sellest tulenevalt, kui Te ei ole veel päris veendunud, et kõik Teile meie klubis sobib, soovitame maksetingimuseks valida esialgu kuumakse.