content-image

Treeningute kirjeldused

Lihastreeningud

SIX-PACK TREENING
Tõhus kerelihaste treening. Six-Pack tunnis kasutatakse lisaks oma keharaskusele ka lisavahendeid nagu fitpall, kettad, hantlid jms. Parema tulemuse saavutamiseks külastada treeningut kaks korda nädalas. Tund sobib pigem edasijõudnud treenijatele.

FITBODY
Fitbody on lihastreening, mille eesmärgiks on saavutada kehale ideaalne figuur. Lühikese soojendusega valmistatakse lihased ette jõutreeninguks. Tunnis töötatakse läbi kõik lihasgrupid, kasutades oma keharaskust ja mitmesuguseid treeningvahendeid (kummilindid, hantlid, kangid jms). Tund lõpeb lühikese venitusega. Sobib nii meestele kui naistele, algajatele ja edasijõudnutele.

GYM XTREME
Gym Xtreme on jõusaalitreening, kus kasutatakse jõusaaliseadmeid ja vabaraskusi. Tund algab kerge soojendusega ja lõpeb venitusega, trenni põhiosas on rõhk tehnikal. Treening viiakse läbi paaris meetodil ning toimub seeraite ja kordustena. Sobib kõigile, kes soovivad arendada oma jõusaaliteadmisi. Oodatud on nii algajad kui edasijõudnud, raskuse saab valida iga treenija ise. Gym Xtreme tunnis ei pea omama suuri kogemusi jõusaalis, pigem täiendab treening jõusaaliseadmete kasutamise baasteadmisi.

BODY TONING
Uus ja tõhus lihastreening, kus põhirõhk on lihastoonuse tõstmisel. Lühikese soojendusega valmistatakse lihased ette jõutreeninguks. Trennis kasutatakse nii oma keha raskust kui ka mitmesuguseid  abivahendeid (kummilindid, hantlid, kangid jms). Treener paneb tunnis rõhku just lihasvastupidavuse arendamisele, mis parandab efektiivselt lihastoonust ja kogu keha vormi. Proovi erinevaid treenereid, sest iga treening on oma treeneri nägu! Tundi saab kergesti kohandada sobivaks enda tasemele, sobib nii meestele kui naistele, algajatele ning ka edasijõudnutele.

SKILLMILL RING
SKILLMILL Ring on ringtreeningu meetodil läbiviidud treening Arigato jõusaalis. Treeningusse lisatud uued SKILLMILL seadmed, mis teevad tunni veelgi tõhusamaks.Treeneri juhendamisel tehakse soojendus, kas jõusaali kardioseadmetel või koos ringis soojendusharjutusi sooritades.  Tunni põhiosas sooritatakse kindlaksmääratud ajajooksul 8-12 “baasis” harjutusi, mis on suunatud peamiste lihasgruppide ja vastudavuse arendamisele. Kuna tunnis ei ole oluline harjutuste sooritamine muusikasse, siis saab iga osaleja endale valida sobiva tempo ja intensiivsuse, treeneril on suur rõhk treenijate tehnika parandamisel. Treener on ringi keskel nii tehnilise soorituse kontrollija, harjutuste valiku juhendaja, motivaator, aga ka sooritusaja väljahõikaja. Kõlab nagu mõni seltskonna mäng? Tule ja proovi järgi, olenemata kas oled juba kogenud rühmatreeningute fänn või andunud jõusaali külastaja. Mõlemad leiavad tunnist endale sobiva täienduse treeningplaani!

KÕHTSELGTUHAR
Lihasvastupidavustreening , kus sooritatakse peamiselt alakeha ja kerelihaste harjutusi. Tund algab lühikese ja lihtsa soojendusega , millele järgneb  lihastreening erinevate abivahenditega (hantlid, tuubid, kettad pallid jm) ja  keharaskusega. Tund lõpeb lühikese venitusosaga ja on sobilik igal tasemel harrastajale, vormib hästi alakehapiirkonda ning trimmib kerelihaseid.

RING
RING on ringtreeningu meetodil läbiviidud intervalltreening Arigato jõusaalis. Treeneri juhendamisel tehakse soojendus kas jõusaali kardioseadmetel või koos ringis soojendusharjutusi sooritades.  Tunni põhiosas sooritatakse kindlaksmääratud ajajooksul 8-12 “baasis” harjutusi, mis on suunatud peamiste lihasgruppide ja vastudavuse arendamisele. Kuna tunnis ei ole oluline harjutuste sooritamine muusikasse, siis saab iga osaleja endale valida sobiva tempo ja intensiivsuse, treeneril on suur rõhk treenijate tehnika parandamisel. Treener on ringi keskel nii tehnilise soorituse kontrollija, harjutuste valiku juhendaja, motivaator, aga ka sooritusaja väljahõikaja. Kõlab nagu mõni seltskonna mäng? Tule ja proovi järgi, olenemata kas oled juba kogenud rühmatreeningute fänn või andunud jõusaali külastaja. Mõlemad leiavad tunnist endale sobiva täienduse treeningplaani!

BODYPUMP
Lihasvastupidavuse treening, mida tehakse hoogsa muusika saatel treeneri juhendamisel 3-kuuliste tsüklitena. Sobib kõigile harrastajatele, olles vahelduseks jõusaalitreeningule. Sobib suurepäraselt nii naistele kui ka meestele. BodyPump™ treeningul kasutatakse spetsiaalseid kange, hantleid, ketaste komplekte ja stepipinki kõikide lihasgruppide treenimiseks ja lihasvastupidavuse arendamiseks. Tunnis ei ole sammukombinatsioone. Jõukangide raskust on võimalik ise reguleerida. Osaleda saavad nii algajad kui ka edasijõudnud.

CROSSCORE FULL BODY
Mitmekülgne CrossCore Rotational Bodyweight Training on vastupidav vahend väikeses formaadis. Algselt USA armeele välja töötatud ja War Machine`ks ristitud vahend ühendab endas funktsionaalseid harjutusi, kerepöördeid ja jõuharjutusi võimaldades teha treeningut nii staatiliselt kui ka dünaamiliselt. Harjutusi saab igaüks teha taseme järgi, seega vahend, mis sobib nii alles algajale kui kogenud treenijale.

BIKINI BODY
Bikini Body treeningutes keskendutakse naiseliku liivakellakujulise keha vormimisele- trimmis tuhar, ning jalad, peenike keskkoht ja treenitud ülakeha. Ideaaliks võetakse naiselik treenitud bikiinivorm. Treeningud toimuvad jõusaalis.
Bikini Body- tuhara eri treeningutes keskendutakse just jalgade ja tuhara vormimisele. Bikini Body – Kõht, selg treeningutes töötatakse läbi kere kesk ja ülaosa.
Treening algab 5 minutilise soojendusega kardioseadmel või soojendavate harjutustega jõusaalis. Soojendusele järgneb lihastreening kus kasutatakse erinevaid jõusaali seadmeid ning treeningvahendeid (hantlid, kettad, kummilint, stepipink). Treeningus ei sooritada harjutusi muusikasse, mistõttu saab iga osaleja valida omale sobiva tempo ja koormuse. Treener juhendab ning parandab osalejate tehnikat. Treening on sobib kõigile, ka algajad on oodatud!

Vastupidavustreeningud

KICK-IT 45
Tunnid on mõnusalt väljakutsuvad vastupidavustreeningud, kus imiteeritakse  võitluskunstide käe- ja jalalööke. Treeningus on lisaks vastupidavuse arendamisele suur rõhk ka kerelihaste treenimisel – poksimine eeldab tugevat kerelihaste tööd, kuna löögi jõud peab tulema kogu kehast, mitte pelgalt käte või jalgade liigutamisest. Selle õppimiseks ongi tunnis oluline rõhk õige löögitehnika õppimisel Tunnis areneb tasakaal ja koordinatsioon, märkamatult kaovad kalorid ja tunni lõpuks on kadunud igasugune stress. Tunnis kasutatakse aeg-ajalt ka B-Kick poksikotte. Piisavalt tugev treening nii meestele kui naistele!

HEARTBEAT
HeartBeat on uus võitluskunstide liikumistest inspireeritud kiire aeroobne treening. Võitluskunstid, mäng ja tants üheskoos, suurepärasest muusikavalikust rääkimata! Kuigi eelnevaid oskusi või kogemusi sul vaja ei lähe, ole valmis esitama väljakutset oma füüsilisele vormile!

RING INTERVALL
RING Intervall on vastupidavustreening, kus hoogsa muusika saatel sooritatakse mitmeid kardioharjutusi – hüpped, jooks, põlvetõste jne. Seda kõike ringtreeningu põhimõttel. Kardioharjutuste vahel treenitakse erinevaid suuremaid lihasgruppe. Kuna tegu on intervalltreeninguga (parima rasvapõletajaga), siis “mängime” pulsisagedusega, st aeroobse töö puhul tõstame pulssi ning jõuharjutuste puhul alandame seda. Treening on sobilik kõigile, kuna ei sisalda keerulisi sammukombinatsioone ja raskeid raskusi lihastreeningus.

CROSSCORE INTERVALL
Mitmekülgne CrossCore Rotational Bodyweight Training on vastupidav vahend väikeses formaadis. Algselt USA armeele välja töötatud ja War Machine`ks ristitud vahend ühendab endas funktsionaalseid harjutusi, kerepöördeid ja jõuharjutusi võimaldades teha treeningut nii staatiliselt kui ka dünaamiliselt. Harjutusi saab igaüks teha taseme järgi, seega vahend, mis sobib nii alles algajale kui kogenud treenijale. CrossCore Intervall on mõeldud vastupidavuse arendamiseks, treeningus tõstetakse ja langetatakse pulssi erimevate harjutustega.

Keha ja Meel treeningud

POWERYOGA
PowerYoga on jooga, mille järjepidaval harrastamisel saab keha viia paremasse füüsilisse vormi ning suurenada vastupidavust. Tund koosneb harjutuste ehk asanate sooritamisest, mis on omavahel ühendatud dünaamiliste vinyasadega.
PowerYoga koosneb mitmest plokist, ning iga plokk lõppeb dünaamilise pranayamaga. Dünaamilised pranayamad ehk hingamisharjutused annavad jõudu kogu trenni vältel, hapnik pääseb kudedesse ja organitesse suurendades harjutuste efektiivsust. Harjutuste järjepidev sooritamine nõuab keskendumist ja mõjub hästi ajule. Hea võimalust argipäevast hetkeks eemal viibida

NAISTE JA BEEBIOOTAJATE JOOGA
Rahulikus tempos toimuv joogatund naistele ja beebiootajatele, kus harjutused on lihtsamad kui vinyasa joogas. Joogaharjutused on rahustava toimega, parandavad seedimist, alandavad vererõhku, leevendavad selja- ja kaelavalu, aitavad krampide ja paistetuse vastu ning toovad kergust kogu kehale. Erilist tähelepanu pööratakse seljale ja alakehale ning õpitakse tugevdama ja lõdvestama vaagnapõhjalihaseid, mis on olulised igas vanuses naiste jaoks, enne sünnitust, sünnituse ajal ja peale sünnitust. Tund lõpeb pikema lõdvestusega, kus saab aja maha võtta ning oma keha ja meelt rahustada.

Seega oodatud on igas vanuses naised, ka need kes ei ole beebiootel, kuid soovivad vahelduseks kogeda veidi rahulikumat tundi. Samuti neile, kel on soov peagi beebiootele jääda, sest rahulik meel ja stressivaba keha on avatud ka uuteks algusteks.

SHINDO
Shindo tähendab tõlkes “südame juhatust” ehk Shindo kaudu on võimalik leida keha, hinge ja meelte tasakaal. Treeningul mõjutame venituste ja hingamise kaudu 12 inimkeha läbivat energiameridiaani, hoides need avatuna. Shindo sobib igas vanuses ja erinevas füüsilises vormis inimestele. Shindo on Jaapani vanadel traditsioonidel põhinev ligi veerandsada aastat tagasi Kazuko Kuratomi poolt välja arendatud massaZ-, venitus- ja lõõgastusharjutuste süsteem, mida võib pidada ka “iga-mehe joogaks”. Tund toimub soojas HotYoga saalis

PILATES
Pilates baseerub J.H Pilatese poolt välja töötatud treeningmetoodikal, mis omakorda lähtub inimese kehast. Selles treeningus sooritatakse harjutusi kindlas järjekorras koos sügava hingamisega. Tund eeldab keskendumist ja kontrolli, mille tulemusel regulaarne treenija saavutab hea rühi, liigesliikuvuse ja lihastasakaalu. Pilates sobib igal tasemel tervisesportlasele, ideaalne ka toetamaks põhispordiala või vigastusest taastumisel. Klassikaline mati pilates toimub mugavas sportlikus riietuses, paljajalu või sokkides. Kasutatakse erinevaid väikevahendeid: pallid, rõngad, kummilindid, hantlid, võimlemiskepid. Klassikalises matitreeningus puudub ka muusika, mis soodustab omakorda keskendumist ja oma kehast lähtumist.

VINYASA JOOGA
Vinyasa põhimõtetel ülesehitatud  liikuv ja dünaamiline jooga tund, kus lisaks keha joondumisele on oluline osa hingamisel. Liikumiste ja asana’te aluseks on päikesetervitused, läbi mille treenitakse keha stabiilsust ja liikuvust, samaaegselt arendades keha ja meelte sitkust, painduvust ning tasakaalu.
Läbi füüsilise liikumise, rahustava hingamise ja meditatsiooni puhastuvad keha ja meeled ning iga osaleja loob endale sobiva seisundi ja meelestatuse.
Hing leiab rahu tasakaalustatud kehas!

STRETCHING
Tund aitab lõdvestada lihaseid ning taastab nende elastsuse  Lihashooldus on vajalik ennekõike selleks, et vältida vigastusi ning hoida lihastes toimuvaid ainevahetuslikke protsesse aktiivsena. See treening sobib ideaalselt näiteks jõusaalis suurema koormusega treenijale, kes soovib kogu keha venitada. Järjepidev tunnis osalemine aitab säilitada liigeste liikuvust ning vältida vigastuste teket. FoamRoll & Stretch  tunnis kasutatakse lisaks ka spetsiaalset vahurulli – FoamRoll.

HATHA jooga
Hatha jooga on kaheksaastmelise raja [radzha] jooga kolmas aste, kus vahend on oma keha. Hatha joogal on palju suundi. Kui Eestis räägitakse hatha joogast, siis mõeldakse tavaliselt euroopalikku pehmet joogat.
Tunnis tehakse nii dünaamilisi kui ka staatilisi harjutusi. Staatilisi füüsilisi harjutusi, milles viibitakse võimalikult teadlikult, nimetatakse asanadeks. Need on pehmed, tavaliselt kergelt venitavad või pingutavad, kuid mitte jõulised. Tähtis on pidev lõdvestumine vastukaaluks igapäevategevusele, kus me oleme häälestatud pingutustele nii füüsilises, hingelises kui ka vaimses mõttes. Harjutused on omavahel seostatud, kulminatsioon on eesmärkharjutus, milles püsitakse pikemalt. Tunni lõpuks saavutab harjutaja sügava sisemise lõdvestuse ja rahu.

HOTYOGA
HotYoga on 60-minutiline tund, mida soovitame kõigile neile, kes proovivad HotYogat esmakordselt ja kes pole varem joogaga tegelenud. Samuti ka neile, kel juba on HotYoga kogemus ning kes on varem joogaga tegelenud, kuid soovivad viia oma praktiseerimise uuele tasemele. Baisic tunnis on rahulik tempo, asendeid hoitakse pikemalt ning harjutuste valik sobib nii algajatele kui edasijõudnutele.

HotYoga treeningud viiakse läbi ruumis, kus temperatuur on 38-40 kraadi. Tunnis treenitakse lihasvastupidavust, tasakaalu, painduvust ja paradatakse südameveresoonkonna tervist, pakkudes võrdselt väljakutset nii üla- kui alakehale. Jooga asendid ja terve tunni jooksul sügavalt hingamine rahustab ning tasakaalustab närvisüsteemi, maandab stressi, parandab vereringet ja hapniku liikumist ajusse. Lihtsuses peitub võlu!

HOTYOGA Flow 75
HotYoga Flow´75 on 75-minutiline tund, mida soovitame kõigile neile, kel on eelnev kogemus jooga või HotYoga-ga ning kes on varem külastanud HotYoga tundi. Selles tunnis on tempo kiirem, harjutused intensiivsemad ning liikumist rohkem. Tund põhineb päikesetervitustel ja erinevatel asenditel, mida omavahel liidetakse, et tekitada ühtset hingamisel põhinevat voolu.
HotYoga treeningud viiakse läbi ruumis, kus temperatuur on 37-39 kraadi. Tunnis treenitakse lihasvastupidavust, tasakaalu, painduvust ja parandatakse südameveresoonkonna tervist, pakkudes võrdselt väljakutset nii üla- kui alakehale. Jooga poosid ja terve tunni jooksul sügavalt hingamine rahustab ning tasakaalustab närvisüsteemi, maandab stressi, parandab vereringet ja hapniku liikumist ajusse. Hingamine käsikäes liikumisega aitab püsida hetkes!

HOTYOGA Flow
HotYoga Flow tundi soovitame kõigile neile, kel on eelnev kogemus jooga ja/või HotYoga-ga ning kes on varem külastanud HotYoga tundi. Selles tunnis on tempo kiirem, harjutused intensiivsemad ning liikumist rohkem ja puhkuseks vähem aega – see on väljakutsuvam versioon pikemast Flow tunnist. Tund põhineb päikesetervitustel ja erinevatel asenditel, mida omavahel liidetakse, et tekitada ühtset hingamisel põhinevat voolu.
HotYoga treeningud viiakse läbi ruumis, kus temperatuur on 38-40 kraadi. Tunnis treenitakse lihasvastupidavust, tasakaalu, painduvust ja parandatakse südameveresoonkonna tervist, pakkudes võrdselt väljakutset nii üla- kui alakehale. Jooga poosid ja terve tunni jooksul sügavalt hingamine rahustab ning tasakaalustab närvisüsteemi, maandab stressi, parandab vereringet ja hapniku liikumist ajusse. Läbi liikumise ja hingamise leiame tasakaalu!

Täpsem info Arigato HOTYOGA treeningute kohta on kättesaadav HOTYOGA alalehel: https://www.arigato.ee/est/spordiklubi/hotyoga

MOBILITY
Mobilisatsioon on võime liikuda vabalt ilma pingutuseta. See tund aitab parandada liigeste liikuvust ja rühti. Sobib soojenduseks kerge koormusega treeningule või raskema treeningu jätkuks. Treening on väikese intensiivsusega madalal pulsil ja kohane igas vanuses treenijale.

Tantsulised treeningud

DANCE AEROBICS
Emotsionaalne treening tantsulise liikumisega, kus aeroobika põhisammudele tuginedes õpitakse erinevaid sammukombinatsioone. Tund algab soojendusega ning peale tantsulist põhiosa sooritatakse harjutusi “strateegilistele” piirkondadele (kõhu-, selja- ja tuharalihased). Treeningul kasutatakse erinevaid treeningvahendeid (kummilindid, pallid jne). Selles tunnis arendad enda rütmitunnetust, koordinatsiooni, parandad keha liikuvust ning saad mõnusa tantsuelamuse!

STEP&BODY
Lihastreeningule suunatud tund, kus abivahendina kasutatakse alakeha koormuse tõstmiseks stepi pinki. Tunni esimeses pooles moodustatakse stepi pinki kasutades lihtsamaid sammukombinatsioone  ja antakse suurem koormus alakehale , tunni  teises osas keskendutakse ülakeha  ja kerelihaste treeningule. Tund lõpeb  venitustega.

DanceAct esitleb: BAILATINO
Bailatino, see on kaasaegne treening- ja tantsustiil, milles on ühendunud ladina-ameerika tantsukultuuri parimad küljed – erinevad tantsud, muusika, rütm ja tempo, kehatunnetus, meeldiv koormus ja tõhus work-out ning emotsioon. Bailatino treeningus tegeletakse salsa, reggaetoni, bachata, samba, merengue, cha-cha, mambo ning mitmete teiste populaarsete? ladina-ameerika tantsudega.

Bailatino ei eelda varasemat kogemust tantsu- ega aeroobikavallas, sest töö algab trennis A’st ja B’st ning edasi liigutakse vastavalt treeningrühma arengutempole! Bailatino pakub rõõmu trennist ja tantsust nii algajale kui ka esitab tõsiseid väljakutseid professionaalsele tantsijale, sest grupid on bailatino süsteemis jaotatud vastavalt raskusastmele ning kogemustepagasile. Bailatino sobib kõigile olenemata vanusest, soost või kehakaalust! Selles trennis pole vaja partnerit, kuna töö käib samal põhimõttel nagu teiste moodsate tantsustiilide tundides- igaüks enda eest väljas! Bailatino treening toimub Arigato Spordiklubis koostöös DanceAct tantsustuudioga.

 

Siserattatreeningud

RATAS / WATTBIKE
Põhivastupidavust arendav siserattatreening, tunnis hoitakse pulsisagedus madalamas ja keskmises tsoonis, arendas niimoodi südame vastupidavust. Suurt rõhku pööratakse osaleja sõiduoskuste ja -tehnika parandamisele ning juhendamisele. Tund sobib väga hästi alustavalale siserattatreeningu külastajale, sest tunni alguses käiakse läbi ratta seadistamine ja kasutatavad sõidutehnikad. Olles juba kogemustega rattasportlane või siseratta treeninguid juba külastav klubiliige on treening oluline, et hoida sportlikku võimekust arendades põhivastupidavust. Tunni teeb väljakutsuvamaks ja kergemaks osaleja ise, sest rataste takistusjõudu reguleerides saab koormust tunnis alati ise korrigeerida. Tundi juhendavad kogenud siserattatreenerid, kelle juhendamisel on lõbus ja turvaline sõita, kõike seda saatmas meeleolukas ja motiveeriv muusika. Ratas kestab 60 ning Ratas45 kestab 45 minutit.

RATAS INTERVALL (suvel tunde ei toimu)
Spetsiaalsetel siseratastel muusika saatel tehtav intervalltreening, mis arendab eelkõige südame vastupidavust, kuid ka lihasvastupidavust jalgades. Treening koosneb pikematest ja lühematest intervallidest- tõusudest, kiirendustest ning taastumisosadest, tagades nii maksimaalse kalorite kulu ning üldise töövõime tõusu. Rataste takistusjõudu reguleerides saab koormust tunnis alati ise korrigeerida, seega sobib tund nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Treeninguga on väga hea esitada endale väljakutseid treeningplaani mitmekesistamiseks. Kogenud ratturitele on treening juba rohkem tavapärase rattasõidu imiteering, erinevuseks tavasõidule õues on juhendamas ja motiveerivas treener ning igale intervallile sobiv muusika.

WATTBIKE X 75 (suvel tunde ei toimu)
Spetsiaalsetel Wattbike siseratastel muusika saatel tehtav väljakutsuv intervalltreening neile, kes on harjunud käima rattatundides ning soovivad enamat. Treening arendab eelkõige südame vastupidavust, kuid ka lihasvastupidavust jalgades. Tunnis võib esineda erinevate pikkustega intervalle ja  tõuse, kiirendusi ning taastumisosi, tagades nii maksimaalse kalorite kulu ning üldise töövõime tõusu. Rataste takistusjõudu reguleerides saab koormust tunnis alati ise korrigeerida. Tundi on oodatud kogenud treenijad. Treeninguga on väga hea esitada endale väljakutseid treeningplaani mitmekesistamiseks. Kogenud ratturitele on treening juba rohkem tavapärase rattasõidu imiteering, erinevuseks tavasõidule õues on juhendamas ja motiveerivas treener ning toetav ja inspireeriv muusika.

WATTBIKE MARATON 90 (suvel tunde ei toimu)
On 1,5h kestev vastupidavustreening spetsiaalsel Wattbike PRO sisejalgrattal. Treening arendab eelkõige südame vastupidavust, kuid ka lihasvastupidavust jalgades. Tunnis võib esineda erinevate pikkustega intervalle ja  tõuse, kiirendusi ning taastumisosi. Asendi saab paika sättida millimeetrise täpsusega, andes ratturile maksimaalselt autentse rattasõidukogemuse. Trennis on osalejal lihtne mõista, mis kiirusega sõita ja kui palju koormust lisada (rattal kiiruse (RPM), võimsuse (watt), pulsi (BPM) ja pedaalimistehnika (parem vs vasak jalg) näidikud). Rataste pedaalid on kahepoolsed: kinnitused nii ratturijalatiste (MTB SPD pedaal + Look Keo) kui ka tavaliste spordijalatsite jaoks (korv). Kaasa higirätt, veepudel, kui soovid siis ka batoon.

NB! Tund toimub 1 kord kuus, iga kuu esimesel laupäeval!

WATTBIKE PRO 90 (suvel tunde ei toimu)
Wattbike Pro 90 on 1,5 h kestev konkreetsete eesmärkidega treening. Kaugemaks eesmärgiks on seada selged ja realistlikud sihid, kuhu võiksid mingi aja jooksul välja jõuda ning lähimaks eesmärgiks on laduda hea põhi algavaks rattahooajaks. Omapäi ratta seljas treenides võid leida ennast olukorrast, kus seisad arengus ühe koha peal – edenemist paremuse poole ei toimu või on see väga aeglane, halvemal juhul kehakaal hoopis tõuseb ning jõud ja vastupidavus kahanevad. Tunnis paneme millimeetri pealt paika sinu jaoks õige sõiduasendi, teeme erinevaid jõuharjutusi, et tugevdada tugilihaseid ja arendame sõidutehnikat.
Wattbike Pro trenn on üks võimalikest valikutest kogenud rattasõitja valvsa silma all oma keha treenida ja vaimu puhata! Treening on sobiv eelkõige tugeva ettevalmistusega, võistlevale ratturile.