Treenerid

Hans Hiiuväin

EOK ja EKFL treeneri 4. kutsetase
 – Personaaltreeningud 
 – Rühmatreeningud: SIX-PACK 45, GymXtreme, Bikini Body

Treener Hans on fitnessiga tegelenud igapäevaselt alates 2010 aastast.  Sellest ajast on ta intensiivselt tegelenud jõusaalitreeningutega ning juhendanud nii harrastajaid kui ka tippsportlasi. Samuti on ta ise fitnessis lavalaudu kulutanud ning hinnatud medaleid koju toonud.   Hans on litsentseeritud personaaltreener ning lisaks personaaltreeningutele viib läbi ka erinevaid rühmatreeninguid. Lisaks eelnevale on ta spetsialiseerunud spordimassöör ja –terapeut ning valdab nii spordi- kui ka kinesioteipimist. Hans on hooajaks ette valmistanud Eestis tuntud motokrossi sõitjad, vehklejaid, poksijaid ja kulturismi ning fitnessiga tegelevaid sportlasi.
Vabal ajal meeldib Hansule palju looduses viibida, uusi ja põnevaid kohti avastada ning raamatuid lugeda. Lisaks meeldib talle parandada inimeste füüsilist ja seeläbi vaimset seisundit ning näha positiivseid arenguid oma klientide juures.

Hansuga saad ühendust: hanshiiuvain@gmail.com

Egert Oiov

EOK treeneri 5. kutsetase
– Personaaltreeningud

Sport on olnud minu elu lahutamatuks osaks alates lapsepõlvest.  Jõutreeninguga olen sina peal olnud aga enam kui 15 aastat. Viimased 5 aastat olen keskendunud sajaprotsendiliselt personaaltreeningutele. Oman Eesti Olümpiakomitee poolt tunnustatud kulturismi- ja fitnessi viienda taseme treeneri kutsetunnistust. Aastatepikkune personaaltreeneri kogemus on kinnitanut üht – iga inimene on erinev ning lähenemine peab olema personaalne. Ainult selliselt on võimalik saavutada parim tulemus.
Julgen kinnitada, et kõik on võimalik ning ainsad piirid sead sa endale ise. Seega mõtle hoolikalt, kui püüad rääkida, et oled treeningu jaoks liiga vana, väsinud või ülekaalus. Võib juhtuda, et hoolimata esialgsest ebakindlusest saavutad lühikese ajaga elu parima vormi.
Tegelen aktiivselt võistlusspordiga, olen 4-kordne Eesti meister ja karikavõitja ning maailma neljas mees klassikalises kulturismis. Olen alati olnud seisukohal, et treener peab omama enda peal läbi proovitud kogemust nii toitumise kui ka treeningmetoodika valdkonnas – soovitada saab vaid seda, mida oled ise katsetanud ning mille toimimises kindel. Lai kogemustepagas nii treeneri kui sportlasena on kinnitanud, et edu saab tuua ainult individuaalne lähenemine!

Egertiga saad ühendust: vormiloojad@gmail.com
www.vormiloojad.ee

Roman Gritsanjuk

– Personaaltreeningud
– Rühmatreeningud: Bikini Body

Roman on üks meie popimaid treenereid. Ta on rahulik, sõbralik ja säravate silmadega.
Roman on treenerina toimetanud juba üle 10 aasta, harrastanud erinevaid spordialasid ning ajas suundunud just fitnessi ja personaaltreeningute poole. Roman kasutab oma treeningutes oma erinevaid, varasemaid treeningkogemusi, ta on läbinud põhjalikud treeneri koolitused ning annab ka mitmeid rühmatreeninguid (TRX, crosscore ja Synergy). Roman toetab Sind Sinu isiklike eesmärkide saavutamisel, olgu need siis emotsionaalsed või füüsilised. Roman usub, et iga väike võit on vajalik samm täislikuma enesetunde ja elustiilis suunas.

Romaniga saad ühendust: romantreening@gmail.com

Taimi Ainjärv

Holistilse regressiooniteraapia terapeut, 6 kutsetase
EOK treeneri 5. kutsetase
Personaaltreeneri 5. kutsetaset
Rühamtreeningute 5.kutsetaset

– Personaaltreeningud
– Rühmatreeningud: Shindo

Tallinna Ülikool Kehakultuuriteaduskond rekreatsioonikorraldus, kehaline kasvatus.
Coaching Concepts Austria  – personaalne treener, Qi gong
Annely Sootsi Tervisekool – toitumisnõustaja
Fitness Academy of Finland (FAF) litsenseeritud aeroobikatreener
Fitness Academy of Finland (FAF) litsenseeritud jõusaalitreener
Eesti Võimlemisliidu vesiaeroobika põhikursus 1 ja 2.osa.
Tallinna Pedagoogikaülikool, täiendkoolituse osakond – rütmika, võimlemise ja aeroobika lisaeriala.
Täiendkoolitused – Fitball, step, pilates, jooga, core, bosu, TRX

Kui tunned, et soovid olla endaga paremas kontaktis, elada rõõmsalt ja harmooniliselt, siis tule holistilisse teraapiasse. Holistiline teraapia algab nelikuga, mis koosneb neljast kuni 3 tunnisest seansist ja need toimuvad 2 nädala jooksul. See teraapia meetod on väga intensiivne ja tõhus. Teraapiast on abi saadud ärevuse, stressi, elurõõmu puudumise, füüsiliste tervise probleemide, suhte probleemide jne puhul.
Rõõm on terapeudina näha kuidas inimesed loovad muutuseid enda ellu ning hakkavad elu nautima ja on harmoonias iseendaga.
Olen lõpetanud terapeudi õppe ja hea meelega olen Sulle teejuhiks, et saaksid elada just sellist elu nagu Sa ise soovid!

Taimiga saad ühendust: taimi@eratreener.ee

Egle Eller-Nabi

 – Personaaltreeningud.
 – Rühmatreeningud: Butt Lift, Ultimate Body Workout

Olen treener, bikiini fitnessi profi-võistleja, omanimelise fitnesstiimi asutaja ja treener. Minu elus on sport olnud alati tähtsal kohal. 5 aastaselt alustasin tantsimisega ning keskkooli ajal tegelesin lisaks tantsimisele ka kergejõustikuga. Erinevad tantsuprojektid ja tantsulised treeningud juhatasid mulle teed jõusaali ja rühmatrennideni. Viimased aastad on fitness ja rühmatrennid olnud lahutamatu osa minu elust-olen võistelnud, koolitanud, õppinud, treeninud ennast ja teisi. Jätkan rõõmuga oma valitud rajal ja olen hea meelega sulle juhendajaks!
Armastan oma valitud tööd!

Eglega saad ühendust: eglenabi@gmail.com

Eiko Toom

EOK treeneri 5. kutsetase
– Personaaltreeningud

– Jõusaali valvetreener
– Välitreeningud
– Rühmatreeningud: PowerBall, FatBurn45

Spordiga alustasin juba seitsme aastaselt, kui ema viis mind kergejõustiku trenni, kuid hiljem selgus, et tegemist oli hoopis suusatrenniga. Tagantjärgi mōeldes on mul selle üle ainult hea meel, kuna suusatamine on mitmekülgne spordiala, kus loeb nii jõud kui ka vastupidavas. Esimesed medalid tulid juba 12. aastaselt ning sellest hetkest mõistsin, et raske töö viib sihile. Olen olnud Eesti noorte ja juunioride koondise liige ja mitmekordne Eesti noorte meister suusatamises.
Treeneri amet oli asjade loomulik käik. Olen seda ametit pidanud juba peaaegu 10 imelist aastat ja võtan seda pigem hobi kui tööna.  Tööd alustasin suusatreenerina, millele lisandusid rühma-, jõusaali -ja personaaltreeningud. Olen ka noorte ujujate üldfüüsilise treener, juba 5 aastat, millest tekkis ka endal suurem huvi ujumise vastu. Igal aastal läbin mõnes maagilises Eesti järves avavee ujumise etapi, järgmine suurem unistus on ujuda üle La Manche väina.
Suurt huvi pakuvad veel erinevad seikulusspordi võistlused, mis toimuvad üle Euroopa Spartan Race nime all. Elu moto on tee seda, mis meeldib, anna niipalju, kui võimalik, küll kunagi saad tagasi ja ära kahetse kunagi midagi! Oman murdmaasuusatamisenooremtreeneri V taseme kutsetunnistust,kulturismi ja fitnesstreenerite eriala V taseme kutsetunnistust. Olen läbinud treeneri V taseme spordi üldainete teooriakursuse ja personaaltreeneri V taseme lisakutse koolituse.

Eikoga saad ühendust: eikotoom@gmail.com

 

Susan Keedus

EPTL 5.tase

IPT rahvusvaheline personaaltreeneri litsents EQF tase 4

Spordijuhtimise balakaureus (University of Birmingham – BA Sport Management)

– Personaaltreener
– Rühmatreeningud: RingIntervall 45

Olen tegelenud spordiga aktiivselt juba lapseeast saati ning harrastanud enamusi populaarsemaid spordialasid, millest võiks eelkõige välja tuua 10 aastat korvpalli mängimist. Peale keskkooli läksin Inglismaale ülikooli, kus omandasin spordialase bakalaureuse kraadi. Ühe semestri oma teisest õppeaastast tudeerisin ka Austraalias vahetusüliõpilasena pühendades kursuse toitumisõpingutele.
Les Mills BODYPUMP® instruktori litsents
FAF siseratta treeneri litsents
FAF füüsilise treeningu ja heaolu treeneri litsents
E-Fit jookustreeningute juhendaja tunnistus
SaunaYoga rahvusvaheliselt litsentseeritud treener
EOK Kulturismi, fitnessi ning jõusaali EKR 3 ja 4 taseme koolitus
M.I. Massaažikooli tunnistus “Klassikaline massaaž”
TLÜ spordi üldainete teooriakursus
TLÜ Rekreatsioonikorralduse kursus
EPTL lisakoolitused personaaltreeneritele; erinevad täiendkoolitused nagu Vesiaeroobika, Synrgy, Escape, NTC, TRX, Bosu, Aeroobika; toitumisalased lisaloengud; füsioteraapiaalased loengud jne.
Eesti Personaaltreenerite Liidu liige

Susaniga saad ühendust: susankeedus@yahoo.com

Kristiina Kaits

 – Personaaltreeningud

RASKE EI TÄHENDA, ET SEE ON VÕIMATU. SEE TÄHENDAB, ET SELLE NIMEL TULEB KA TÖÖD TEHA!
– kaalulangetamine ja rasvapõletus
– tervislik toitumine
– welness tourism
– sünnitusjärgne treening
– jõusaalipersonaal treening vastavalt eesmärkidele
Olen toitumisnõustaja, kes lõpetas Annely Sootsi Tervisekooli. Oman WFF (World Fitness Federation) personaaltreeneri sertifikaadi. Olen läbinud EKFL-i kulturismi- ja fitnesstreenerite erialase koolituse 3-4 tasemele. Täiendan pidevalt ennast erinevatel koolitustel.
Pean tähtsaks positiivset ellusuhtumist, empaatiavõimet ja arenemistahet ning soovin olla kliendi jaoks eeskujuks ja teenäitajaks.

ТРУДНО – НЕ ЗНАЧИТ НЕВОЗМОЖНО. ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО ПРИДЕТСЯ ПОТРУДИТЬСЯ!
– похудение и жиросжигание
– здоровое питание
– welness туризм
– тренировки после родов
– персональные тренировки на основе поставленных целей
Окончила Annely Sootsi Tervisekool по специальности консультанта по питанию. Имею WFF (World Fitness Federation) сертификат персонального тренера. Прошла обучение EKFL по культуризму и фитнесу на 3-4 уровень. Постоянно повышаю свою квалификацию.
Ценю позитивное отношение к жизни и желание развиваться, также быть для своих клиентов примером.

Kristiinaga saad ühendust: kristiina.kaits@gmail.com

Andrei Kaits

 – Personaaltreeningud

Olen jõusaaliga tegelenud aastast 1995 ning lisaks teiste treenimisele armastan ka ise ka väga trenni teha! Minu jaoks on kõige olulisem treenida mitmekülgselt, turvaliselt ning lähtuvalt inimesest ja tema eesmärkidest. Keha on tervik ning selle treenimisel tuleb sellest ka lähtuda. Sama oluline on vaimse poolega arvestamine ning leida õige tasakaal. Soov on aidata inimestel mõista, mis toimib ja mis mitte. Üheks põnevaks väljakutseks on ka koostöö sportlastega ning igapäevaselt positiivse ja sportliku eluviisi propageerimine.

Andreiga saad ühendust: andrei.kaits@gmail.com

Anna Sarap

Lapsehoolduspuhkusel

EOK treeneri 3. kutsetase, Litsenseeritud FFAR personaaltreener
 – Personaaltreeningud
 – Rühmatrennid: Hatha Jooga, HotYoga, Roll&Stretch, FitGirl

Armastus ja Ilu, Kuu ja Päike – need annavad mu elule mõtte. Loodus ja Inimesed – on need, mille kaudu ma seda kõike näen ja tunnen. Joogaga olen selles elus kokku puutunud aastast 2005, see tuli loomulikult ja iseenesest. Tuli ka Bharatanatyam – klassikaline India templi tants. Nüüdseks on mul kaks kodumaad: Eesti ja India. Indias olen palju reisinud, õppinud ja elanud. Tänaseks aga olen aru saanud, et Kodu on seal, kus oled Sina. Koht, kus sa tunned ennast hästi, kus saad olla Sina Ise. Saatuse tahtel on ka Arigatost saanud minu kodu.
Iseenda leidmine läbi treeningute toob ellu harmooniat ja ilu. Iga inimene on omapärane ja unikaalne, sellepärast sai minu elu üheks osaks personaaltreeneri amet. Kõike on võimalik saavutada, kui on olemas soov ja siht!
Valdkonnad, millega tegelen: kaalulangetus, rühi parandus, vormi hoidmine/loomine, toitumisnõustamine, noorte fitness, minigrupid või perefitness (2-3 inimest) personaaltreeneriga ja venitused!

Путь к Себе, обретение гармонии и красоты в жизни через тренеровки, при помощи занятий – как один из вариантов развития.
Каждый Человек индивидуален и неповторим!
Вожможно все, если есть желание и цель!
Снижение веса, Коррекция осанки, Укрепление имунной системы, Поддержание/коррекция формы, Основы правильного питания, Фитнесс для подростков, Мини группы или семейные занятия (2-3 человека) с персональным тренером, Растяжка и многое другое

Annaga saad ühendus: anna@arigato.ee

Annika-Karmen Noormets

EOK treeneri 4. kutsetase
– Personaaltreeningud

– Rühmatreeningud: Keep-It Fit

Minu nimi on Annika ja nii palju kui mäletan siis igasugust liikumist olen harrastanud juba päris väikesest peale. Minu isa mainis tihti, et uisud olid mul all juba ennem kui korralikult kõndima õppisin … Akrobaatika, tantsimine, jooksmine, tennis, ujumine, pallimängud jne. Minu kehalise kasvatuse õpetaja oli päris üllatunud kui sai teada , et läksin ülikooli hoopis õigusteadust õppima.
Rühmatrenne olen andnud alates aastast 1996. Kombineerinud nii tanstu kui lihastreeningut , aastate jooksul end pidevalt täiendanud, erinevad koolitused, workshopid jne. Olen avatud uuele ,otsin alati võimalusi õppimiseks ja enese täiendamiseks. Tunnen liikumisest nii suurt naudingut , et olen alati soovinu seda ka teistega jagada. Lisaks rühmatreeningutele alustasin paar aastat tagasi ka personaaltreenerina.
Igapäevaselt lähtun elu-ja töömõttelaadi konseptsioonist millest kuulsin ühel koolitusel – „ kaizen“ ( muutmine + parendamine ). Mõiste tuleb jaapanikeelsest sõnast ja tähendab põhimõtet mis keskendub pidevale, lõpmatule täiustamisele. Kui aga ebaõnnestun siis püüan lihtsalt võimalikult kiiresti jälle püsti tõusta ja õppetunni endaga kaasa võtta !
Võimalusel armastan väga lugeda, huvitun kõigest, mis puudutab psühholoogiat, tervist, toitumist ja iluvaldkona. Näen inimest kui ühtset tervikut. Püüan leida kõigis oma tegemistes tasakaalu. Ja usun, et mitte kunagi ei ole hilja selleks, et õppida midagi uut ja teha seda, mis sulle tõeliselt meeldib !
FAF Gym Instructor litsents                                        
FAF Personal Trainer litsents                                      
Annely Sootsi Tervisekool toitumisnõustaja õpe          
EOK kutsetunnistus tase 4 Aeroobika ja rühmatreeningud

Annikaga saad ühendust: annika@usholding.eu

Andres Rästas

 – Personaaltreener, jõusaali valvetreener
 – Rühmatreeningud: HeartBeat, CrossCore

Spordiga olen tegelenud juba põhikoolist saati, alustades erinevate pallimängudega ning lõpetades poksiga. Rühmatrennidega sain juhuslikult tuttavaks ülikooli ajal, kus treener Sandra Raju inspireeris mind nii tugevalt, et otsustasin ka rühmatreeneriks hakata. Esmalt sain Les Mills BodyCombat instruktoriks ning suhteliselt kiireti ka YogaFunc treeneriks. Edasi liikusin enda koostatud trennidega nii ring-, intervall- kui ka üldtrennidega (kõht-selg-tuhar, üldkeha treening). Lisaks tulid juurde veel TRX ja CrossCore. Pärast Kulturimsi ja Fitness erialast koolitust sai väga heaks sõbraks ja abiliseks ka jõusaal.
Üleüldine sport ja aktiivne liikumine on minu elu üks väga suur ja armastatud osa ning olen vägagi kindel, et see jääb ka selliseks niikaua kuni elan. Suure saladuskatte all võin öelda, et aktiivne liikumine, trenn ja lihased on nooruse eliksiir, nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Seega jäta need ime kreemid kõrvale ja tule trenni!
Andresega saab kontakteeruda: andresrastas@gmail.com

Aili Saar

EOK treeneri 3. kutsetase
– Personaaltreeningud

 – Rühmatreeningud:  Ratas Intervall, HotYoga, KõhtSelgTuhar

Trennipisikuga nakatusin siis, kui mind nelja aastasena iluuisutamise trenni viidi. Koolieast alates olen proovinud erinevaid tantsustiile ja rühmatreeninguid ning täna võin öelda, et mulle meeldivad ühtviisi nii tants, jõutreeningud kui jooga. Aastal 2010 Soomes elades, kutsuti mind ühe spordiklubi meeskonda, täitus minu lapsepõlveunistus ja sealt algas minu põnev ja palju huvitavaid väljakutseid pakkuv teekond treenerina. Armastan seda, mida teen ja teen seda mida armastan!  Julge unistada suurelt, sest unistustel on kombeks täituda!
Fitness Academy of Finland (FAF) Personaaltreener
Fitness Academy of Finland (FAF) Jõusaalitreener
Fitness Academy of Finland (FAF) Siserattatreener
EEVL Aeroobika ja rühmatreeningute treener
Zumba; Zumba Gold, Aqua Zumba, Zumba Kids, Zumba Kids Jr Instructor
Yoga, Hotyoga, TRX

Ailiga saad ühendust: ailisaar@icloud.com

Ave Vahemets

 – Personaaltreeningud

Olen liikumise ja spordiga sõber olnud juba varasest lapseeast. Selle aja jooksul proovinud mitmeid erinevaid alasid kergejõustikust karate ja ujumiseni. Viimastel aastatel olen jäänud jõusaali ning üldist jõu- ja lihasvastupidavust arendavate treeningute juurde.
Hea vorm saab alguse köögist. Lisades sellele eesmärgipärased ja just sulle koostatud treeningud ei lase tulemused ennast kaua oodata. Kirjuta mulle ja asume üheskoos sinu tugevama, ilusama ja tervema elu poole teele.
Kõik on võimalik kui sa oled järjepidev, töökas ja kannatlik!
Fitness Academy of Finland personaaltreeneri litsents

Avega saad ühendust: ave.vahemets@gmail.com

Helina Kibar

EOK treeneri 4.kutsetase

– Personaaltreeningud
 – Rühmatreeningud: HotYoga, HotYoga Flow75, YIN jooga 

Lapsena ma just eriti sportlik ei olnud, tegelikult meeldis mulle hoopis rohkem kodus lugeda. Kehalises kasvatuses olin ma väga nõrk ja ülikooli aeg pigem ülekaaluline ja kannatasin migreeni all. Minu teekond tervisliku eluviisi suunas sai alguse joogast-  annan nii liikuvamat ja füüsiliselt väljakutsuvat vinyasa joogat kui ka rahulikku keha mobiilsust arendavat yini. Minu tunde iseloomustab voolavus, jõud ja pehmus, pakkudes väljakutseid nii kehale kui meelele. Jooga  õpetab keha ja meele tasakaalu: igal asjal on  aeg ja koht muutumiseks, aga enamasti tuleb anda endale võimalus proovida.
Ühel hetkel lisandusid minu joogatundidesse jõuharjutused keharaskusega ning avastasin enda jaoks ka treeningu jõusaalis, mida ma naudin sama palju kui joogat. Lisaks meeldib mulle  liikuda erineval moel:  joosta, tantsida, kõndida ja matkata, jalgrattaga sõita. Ma olen kirglik toiduvalmistaja ning ma usun, et tervislik toit peab olema maitsev. Tunnen hästi toidutalumatusi ning töös kokku puutunud erinevate vigastustega.
Vinyasa Yoga Level 1 200h Yoga Alliance Certification 2014
It`s Yoga Kids 15h Certification, Itś Yoga Kids Helsinki 2015 (Michelle Wing)
Prenatal Yoga 20h 2015 (Temea Milliron)
Embodied Yin Yoga 50h 2016 (Satu Tuomela)
Hot Yoga 45h 2016 (Silja Siller).
Core Flow Yoga 12h  2018 (Marlene Henny)
Inimese Anatoomia ja füsiolooga 2018/Human anatomy   78h (Phd Ege Johanson)
Restorative Yoga 25h Anne Wanda Tessier 2019 25h
Vinyasa Yoga  300YTT with Noah Maze themazemethod.com
Intensive PT Personaaltreeneri kutse EFQ4

Helinaga saad ühendust: helinakibar@gmail.com

Nikolai Kornisev

EOK treeneri 5. kutsetase
– Personaaltreeningud

Olen omandanud Eesti Spordiregistri kulturismi ja fitnessi 5-taseme, spordi- ja  treenerikogemust on mul 35 aastat!
Treener  LITSENTS-117055

Nikolaiga saad ühendust: kornisevnikolai@mail.ru

Piret Lauk

Lapsehoolduspuhkusel
 – Personaaltreeningud
 – Jõusaali valvetreener
 – Rühmatreeningud: Military Workout, Ratas Intervall, Wattbike

Olen tõeline spordihing, keda võib kohata igapäevaselt jõusaalis raskusi tõstmas, kergliiklusteedel rulluiskudega kimamas, metsateedel jalgrattaga turnimas ning hommikuti sörkjooksu tegemas. Võin pealtnäha paista rahulik, kuid trennis on minuga keeruline sammu pidada ning järelandmisi ei tee ma kellelegi! Oman Eesti Olümpiakomitee poolt tunnustatud IV kategooria jalgrattaspordi treeneri kutsetunnistust. Mitmed aastad olen töötanud jalgratta- ja personaaltreenerina ning juhendan hea meelega inimesi nii jõusaalis kui terviseradadel. Samuti olen mitmekordne Eesti meister rulluisutamises, jalgrattaspordis ning fitnessis, seega on kogemusi nii kestvusalade kui ka jõusaalisõprade treenimisel.

Piretiga saad ühendust: vormiloojad@gmail.com

Anu Ruutu

 – Rühmatreeningud: Pilates, Step&Body, Stretching

Mulle meeldib trenni teha ja eriti veel koos toredate inimestega. Alustasin aeroobikaga juba keskkoolis, treenides Kim
Wilde´i kasseti järgi Jane Fonda liikumisi ja harjutusi. Olen aegade jooksul õppinud palju erinevaid stiile ja käinud koolitustel, et areneda ja uut-põnevat leida. Liikuma peab ja lahe on teha tööd ja hobi koos. Ja meeldib väga!
Lisaks aitan teisi vormida, kui abi vajatakse.
FAF aeroobikatreener I ja II koolitus
FAF jõusaalitreener I ja II koolitus
FAF personaaltreener I ja II koolitus
Pilates Mat 1, 2 ja 3 tasemekoolituste litsentsid
Pilates cadillac F ja L1 ja reformer F ja L1 koolitused

Nele Saar

 – Rühmatreeningud: BodyToning45

Sport võlub mind! Alustasin jõutreeningutega 15 aastat tagasi, aastal 2003. Olen end paeluva alaga erinevatel koolitustel pidevalt täiendanud: läbitud on EKR3 üldainete õppekava, mitmeid Tallinna Ülikooli kursuseid, Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu poolt korraldatud võistluskohtunike koolitus. Kuulun fitnessgruppi Vormiloojad ja Les Mills Bodypump litsents on aastast 2017 – treeneriamet, millest tunnen rõõmu igal tunnil! Kõige õnnelikumaks teeb andmise rõõm, kui on võimalus juhendada ning aidata treeningul osalejaid tulemusteni jõudmisel! Parim tänu on näha treeningul osaleja rõõmu treeningust ise endale!

Marin Moks

– Rühmatreeningud: WATTBIKE X 75

Mina olen Marin (kui niisama meelde ei jää, siis sama nimi nagu ühel jalgrattamargil). Selline tore. Olen sportik ja liikumist armastanud terve oma elu. Kergejõustik, ratsutamine, korvpall, sulgpall, võrkpall ja loomulikult sportlik karate. Karates olen esindanud Eesti koondist EM-il ja saavutanud enda jaoks olulise – musta vöö. Tõsisest võistlusspordist loobumisel tundus loogilise jätkuna treeneritöö. Esimesed katsetused tegin 2000.a. Tartus kick-boxing aeroobika tundide juhendamisel. Võitluskunstide taust viis edasi LesMills BodyCombat tundide andmiseni. Umbes samal ajal „ajas” ka jalgratturist peigmees rahvarattamaratone sõitma. Pisut hiljem juhendasingi oma esimese siserattatunni – armastus esimesest vändapöördest. Praegu olen RedBike rattaklubi liige ja selle laheda pundi sisehooaja treener ning kuulun ka vägevate naisratturite tiimi Püssid (ise oleme toredad, rattad on meil „püssid”). Viimasetel aastatel on spordialade loetellu lisandunud ka lumelauasõit ja taasleitud vana armastus – ratsutamine.

Ketlin Bergmann

 – Rühmatreeningud: HotYoga

Olen terve oma teadliku elu tegelenud spordiga, sealhulgas nii iluvõimlemise kui balletiga.
Jooga juurde jõudsin kaheksa aastat tagasi ning võin tänaseks julgelt öelda, et olen oma suurima hobi sidunud tööga.
Peamiselt tegelen Ashtanga-Vinyasa joogaga, kuid oma joogateekonda alustasin hoopis Kundalini joogaga.
50h Yin jooga juhendaja koolituse läbimine muutsid minu senist arusaama inimkehasse ja joogasse üldse ning inspireerisid mind rohkem keskenduma jooga tervendavatele mõjudele ning jagama neid teadmisi ka teistega.
Olen läbinud ka 20h YOGAFUNC instruktori koolituse, mis põhineb füüsiliselt aktiivsel Ashtanga joogal ning Hot Yoga treeneri koolituse.
Usun siiralt, et pole olemas võimatuid unistusi, on vaja vaid astuda esimene samm mugavustsoonist välja.

Triin Villemson

 – Rühmatreeningud: HotYoga

Olen pea terve oma elu tegelenud tantsimisega ning erinevate treening stiilidega.

Minu jaoks on positiivne ellusuhtumine ja hea enesetunne väga olulised ja ma proovin seda oma treeningutes ka teistele edasi anda. Ma olen veendunud, et hea trenn on selline, kus inimene saab argimuredest puhata, olgu selleks tants, jooga või jõutreening.

Eneli Kalve

 – Rühmatreeningud: HotYoga, Vinyasa jooga, Naiste ja beebiootajate jooga

Oma teed spordi juurde alustasin 6 aastaselt iluvõimlemisega, millega tegelesin 10 aastat. Peale seda proovisin estraaditantsu, aeroobikat ja ratsutamist, kuni jõudsin lõpuks jooga juurde, milles leidsin selle tõelise äratundmise.
Olen praktiseerinud ja õppinud erinevaid jooga stiile (hatha, ashtanga, yin, vinyasa, hot yoga) alates aastast 2000, õpetamisega olen tegelenud viimased 6 aastat. Minu jaoks tähendab jooga rahulolu hinges, rõõmu südames ja naudingut terves kehas olemisest.
Mul on imeline pere – mees, kaks poega ja väike tütar. Usun, et rohkem kui jooga, on mind õpetanud minu lapsed, sest mitte miski ei õpeta paremini kannatlikkust ja hetkes olemist, samuti seda, et mõnel päeval piisab ka sellest, kui lihtsalt OLED.
Koolitused:
Vinyasa Yoga 200h Yoga Alliance Certification 
2014 (Infra Vinyasa Yoga School)
Yin Yoga 50h Yoga Alliance Certification (Sebastian Pucelle & Murielle Burellier) 2015
Prenatal Yoga 20h (Infra Vinyasa Yoga School) 2015
Arigato HotYoga (Silja Siller) 2014
Vinyasa Yoga 40h (Yoga Nordic Helsinki) 2012

Oliver Soomets

 – Rühmatreeningud: Bailatino

Diplomeeritud bailatino treener. Oliver on endine S-klassi võistlustantsija. 3x Eesti meister, 11x hõbemedali ning mitmete rahvusvaheliste tiitlivõistluste auhindade omanik.
1997. aastal liitus Oliver hip-hop tantsugrupiga Dancin’ Machine, mis muutus esimeseks ja parimaks breaktantsu trupiks Eestis; Eesti meister individuaalselt 1998 ja 1999 + Showgrupp 1999, Koolitants 2000 ja 2001 laureaat. Oliver on asutajaliige Eesti Noorte Arhitektide Liidul (1999) ja Eesti Breaktantsu Liidul (2002). Eesti Breaktantsu Liidu president aastast 2002.

Kristel Moorus

EOK treeneri 6. kutsetase
– Rühmatreeningud: Vinyasa jooga, Shindo

Minu kireks on keha ja meele treeningud.Usun,et liikumine on hea ja terve keha alus! Tähtis on kuulata, austada ja armastada oma keha. Aitan inimestel selleni jõuda läbi shindo venitus- ja lõõgastussüsteemi, kus saavad kokku iidne idamaine tarkus ja tänapäevane anatoomia. Jooga juures meeldib mulle enim see, et ta on elus ja areneb iga kord kui keegi matile praktiseerima asub. Arvan, et kõige tähtsam on tunda rõõmu ja see enda seest üles leida!

Riina Gross

 – Rühamtreeningud: HotYoga

Joogapisik minus sai alguse 14 aastat tagasi, kui alaseljavaludest pääsemiseks hakkasin joogast inspireeritud BodyBalance rühmatrennis käima. Mõne aja möödudes valud kadusid ja ka mõtted muutusid selgemaks. Kõigepealt kogesin, siis hakkasin uurima, lugema ja erinevate õpetajate all sügavamalt joogamaailmaga tutvuma.
Jooga on minu jaoks olnud eelkõige enese tundmaõppimise ja arengu vahend. Läbi jooga saavutad meelerahu, märkad rohkem oma tundeid. Kuulates ja teades oma sisetunnet muutud enesekindlamaks ja teed paremaid valikuid. Oled vaba olema see, kes sa päriselt-päriselt oled 🙂
Läbitud koolitused:
Vinyasa Yoga 200h Yoga Alliance Certification (Infra Vinyasa Yoga School)
Yin Yoga asendid, anatoomia, energiakanalid (2015) Pille Eikner
Embodied Yin Yoga 50h (2016) Satu Tuomela
HotYoga 45h  (2016) Silja Siller
Advanced Yoga Teacher training 300h Yoga Alliance Certification (2018) Satu Tuomela – Embodied Flow

Eneli Sõmer

 – Rühmatreeningud: BodyPump, RatasIntervall 30

Trennipisikuga nakatusin aastal 2010 kui koos sõbrannaga spordiklubi poole sammud seadsin. Algul ei saanud vedama ja pärast ei saanud pidama. Lemmikuks trenniks sai BodyPump ja Spinning. 2014 aastal jäi silma siseratta treenerite koolitus ja registreerisin end ära, sealt see alguse sai. Ja ei läinud kaua kui sain ka oma esimesi tunde juhendada. Olen õnnelik, et saan teha, mis mulle meeldib!
Omandatud litsentsid:
07.12.2014 FAF indoor cycling instructor
07.07.2015 Les Mills Bodypump instructor
23.08.2015 Les Mills Bodycombat instructor
08.11.2015 TRX Group Suspension training course

Siiri Lind

 – Rühmatreeningud: HotYoga, Vinyasa jooga 75

Oma joogateekonda alustasin umbes 7 aastat tagasi. Sellest ajast peale on joogapraktika olnud minu igapäevase elu lahutamatu osa. Jooga õpetusest tulenev teadlik hingamine ja liikumine annavad minu jaoks tavapärasele trennile hoopis sügavama tähenduse. Jooga annab võimaluse tunda ennast oma kehas suurepäraselt, rahustada oma meelt ning olla õnnelik.Olen siiralt tänulik, et saan jagada oma joogarõõmu ja kogemusi ka teistega Arigato hubases HotYoga saalis.
Imeliste õpetajate juhendamisel olen läbinud alljärgnevad joogakoolitused ja workshop’id:
Joogarõõm 60h, Enely Jääger ja Silja Siller, 2015-2016
Rännak läbi tšakrate WS, Karin Lilleberg, 2015
Vaso Januzovic, Asanate täiuslik analüüsiv õpetamine WS, 2016
HotYoga 45h, Silja Siller, 2016
Joogateraapia 280h, Anne Kalvi ja Erna Tamm, 2016-2017
Vinyasa Sequencing WS, Robert Sörensen, 2017
Rasedate jooga juhendajate koolitus 25h, Infra Yoga School, Temea Milliron, 2017

Anu Riit

 – Rühmatreeningud: Pilates, HotYoga, HotPilates

Olen spordiga seotud alates 7 eluaastast.Tegelesin riistvõimlemisega ja jõudsin Eesti MV ka medalitele.
Lõpetasin Tartu Ülikooli kehakultuuri teaduskonna ja töötasin ligi 10 a võimlemistreenerina.
Peale pikka aega lastega kodus hakkasin tegelema rühmatreeningutega.Olen õppinud ja juhendanud paljudes erinevates stiilides aeroobika treeninguid.Viimastel aastatel olen rohkem tegelenud jooga ja Pilatesega.
LesMills Bodybalance treeneri litsents
Pilatese treeneri koolitus
Ashtanga jooga koolitus
YogaFunc treeneri koolitus

Kaja Tuisk

 – Rühmatreeningud: Kick-It

Kaja Tuisk on  Reeboki treener, kes on lõpetanud Tallinna Ülikooli koreograafia eriala ja töötanud fitnessvaldkonnas ja treenerina 30 aastat, olnud FAF (Fitness Academy of Finland) koolitaja ja juhendanud EEVL eritreeninguid. Kickboxing aeroobika maaletooja, terminoloogia välja töötaja ning koolitaja.
Eesti esimese online treeningute Koduaeroobika.ee looja ja omanik. Les Mills Body Combati treener 11aastat. Kaja motoks on ” Kui töö on ka hobi millega saab nii paljudele rõõmu valmistada ja seeläbi paremaks muuta,on see puhas nauding.” Kaja: “Olen kindlalt veendunud, et kui inimene teeb seda, mis talle meeldib ja hästi välja tuleb, siis ongi õigel teel. Oluline on rahulolu, tasakaal”.