Treenerid3

Egle-Eller Nabi

Rühmatrennid: Butt Lift, Ultimate Body Workout

Olen treener, bikiini fitnessi profi-võistleja, omanimelise fitnesstiimi asutaja ja treener. Minu elus on sport olnud alati tähtsal kohal. 5 aastaselt alustasin tantsimisega ning keskkooli ajal tegelesin lisaks tantsimisele ka kergejõustikuga. Erinevad tantsuprojektid ja tantsulised treeningud juhatasid mulle teed jõusaali ja rühmatrennideni. Viimased aastad on fitness ja rühmatrennid olnud lahutamatu osa minu elust-olen võistelnud, koolitanud, õppinud, treeninud ennast ja teisi. Jätkan rõõmuga oma valitud rajal ja olen hea meelega sulle juhendajaks!

Armastan oma valitud tööd!

Egle-Eller Nabi

Rühmatrennid: Butt Lift, Ultimate Body Workout

Olen treener, bikiini fitnessi profi-võistleja, omanimelise fitnesstiimi asutaja ja treener. Minu elus on sport olnud alati tähtsal kohal. 5 aastaselt alustasin tantsimisega ning keskkooli ajal tegelesin lisaks tantsimisele ka kergejõustikuga. Erinevad tantsuprojektid ja tantsulised treeningud juhatasid mulle teed jõusaali ja rühmatrennideni. Viimased aastad on fitness ja rühmatrennid olnud lahutamatu osa minu elust-olen võistelnud, koolitanud, õppinud, treeninud ennast ja teisi. Jätkan rõõmuga oma valitud rajal ja olen hea meelega sulle juhendajaks!

Armastan oma valitud tööd!

Egert Oiov

Jõusaali valvetreener. Personaaltreeningud. Rühmatrennid: Ring Intervall

Sport on olnud minu elu lahutamatuks osaks alates lapsepõlvest. Jõutreeninguga olen sina peal olnud aga juba enam kui 12 aastat – sellest viimased tegelenud aktiivselt nii võistlussportlaste kui ka algajate treenimise ning konsulteerimisega. Oman Eesti Olümpiakomitee poolt tunnustatud kulturismi- ja fitnessi treeneri kutsetunnistust. Aastatepikkune kogemus treening- ja toitumiskavade kokkupanemisel nii jõu- kui kestvusalade sportlastele, nii harrastus- kui tippsportlastele, nii kaalulangetajatele kui ka neile, kes soovivad lihtsalt heas vormis püsida, on kinnitanud üht – iga inimene on erinev ning lähenemine peab olema personaalne. Ainult selliselt on võimalik saavutada parim tulemus.

Julgen kinnitada, et kõik on võimalik ning ainsad piirid seavad endale inimesed ise. Seega mõtle hoolikalt, kui püüad rääkida, et oled treeningu jaoks liiga vana, väsinud või ülekaalus. Võib juhtuda, et hoolimata esialgsest ebakindlusest saavutad lühikese ajaga elu parima vormi.

Tegelen hetkel ise võistlusspordiga, olles valitsev Eesti meister rannafitnessis ning võttes osa ka rahvusvahelistest tiitlivõistlustest. Samuti osalevad minu treenitavad sportlased fitnessi võistlustel nii Eestis kui välismaal ning on saavutanud suurepäraseid tulemusi ka tiitlivõistlustelt. Olen alati olnud seisukohal, et treener peab omama enda peal läbi proovitud kogemust nii toitumise kui ka treeningmetoodika valdkonnas – soovitada saab vaid seda, mida oled ise katsetanud ning mille toimimises kindel. Lisaks fitnessile olen tegev ka noortetreenerina jalgpallis.

Täpsemalt www.vormiloojad.ee

 

Kaja Tuisk

Rühmatrennid: Kick-It

Kaja Tuisk on  Reeboki treener, kes on lõpetanud Tallinna Ülikooli koreograafia eriala ja töötanud fitnessvaldkonnas ja treenerina 30 aastat, olnud FAF (Fitness Academy of Finland) koolitaja ja juhendanud EEVL eritreeninguid. Kickboxing aeroobika maaletooja, terminoloogia välja töötaja ning koolitaja.

Eesti esimese online treeningute Koduaeroobika.ee looja ja omanik. Les Mills Body Combati treener 11aastat. Kaja motoks on ” Kui töö on ka hobi millega saab nii paljudele rõõmu valmistada ja seeläbi paremaks muuta,on see puhas nauding.” Kaja: “Olen kindlalt veendunud, et kui inimene teeb seda, mis talle meeldib ja hästi välja tuleb, siis ongi õigel teel. Oluline on rahulolu, tasakaal”.

 

Hans Hiiuväin

Personaaltreeningud. Rühmatrennid: SIX-PACK 45, GymXtreme

Treener Hans on kulturismi ja fitnessiga tegelenud igapäevaselt ligi 7 aastat. Sellest ajast on ta intensiivselt tegelenud jõusaalitreeningutega ning juhendanud nii harrastajaid kui ka tippsportlaseid. Samuti on ta ise fitnessis lavalaudu kulutanud ning hinnatud medaleid koju toonud.   Hans on litsentseeritud personaaltreener ning lisaks personaaltreeningutele läbi viinud ka erinevaid rühmatreeninguid. Lisaks eelnevale on ta spetsialiseerunud spordimassöör ja –terapeut ning valdab nii spordi- kui ka kinesioteipimist. Hans on hooajaks ette valmistanud Eestis tuntud motokrossi sõitjad, vehklejaid, poksijaid ja kulturismi ning fitnessiga tegelevaid sportlaseid.

Vabal ajal meeldib Hansule palju looduses viibida, uusi ja põnevaid kohti avastada ning raamatuid lugeda. Lisaks meeldib talle parandada inimeste füüsilist ja seeläbi vaimset seisundit ning näha positiivseid arenguid tema klientide juures.

 

Aili Saar

Personaaltreeningud. Rühmatrennid:  Ratas, WATTBIKE, HotYoga, KõhtSelg

Trenni pisikuga nakatusin siis, kui mind nelja aastasena iluuisutamise trenni viidi. Koolieast alates olen proovinud erinevaid tantsustiile ja rühmatreeninguid ning täna võin öelda, et mulle meeldivad ühtviisi nii tants, jõutreeningud kui jooga. Aastal 2010 Soomes elades, kutsuti mind ühe spordiklubi meeskonda, täitus minu lapsepõlveunistus ja sealt algas minu põnev ja palju huvitavaid väljakutseid pakkuv teekond treenerina. Armastan seda, mida teen ja teen seda mida armastan!  Julge unistada suurelt, sest unistustel on kombeks täituda!

Fitness Academy of Finland (FAF) Personaaltreener
Fitness Academy of Finland (FAF) Jõusaalitreener
Fitness Academy of Finland (FAF) Siserattatreener
EEVL Aeroobika ja rühmatreeningute treener
Zumba; Zumba Gold, Aqua Zumba, Zumba Kids, Zumba Kids Jr Instructor
Yoga, Hotyoga, TRX

 

Anu Ruutu

Rühmatrennid: Pilates, Step&Body, Stretching, WATTBIKE

Mulle meeldib trenni teha ja eriti veel koos toredate inimestega. Alustasin aeroobikaga juba keskkoolis, treenides Kim
Wilde´i kasseti järgi Jane Fonda liikumisi ja harjutusi. Olen aegade jooksul õppinud palju erinevaid stiile ja käinud koolitustel, et areneda ja uut-põnevat leida. Liikuma peab ja lahe on teha tööd ja hobi koos. Ja meeldib väga!
Lisaks aitan teisi vormida, kui abi vajatakse.

FAF aeroobikatreener I ja II koolitus
FAF jõusaalitreener I ja II koolitus
FAF personaaltreener I ja II koolitus
Pilates Mat 1, 2 ja 3 tasemekoolituste litsentsid
Pilates cadillac F ja L1 ja reformer F ja L1 koolitused

 

Anna Sarap

Personaaltreeningud. Rühmatrennid: Hatha Jooga, HotYoga, Roll&Strech

Armastus ja Ilu, Kuu ja Päike – annavad mu elule mõtte. Loodus ja Inimesed – on need, mille kaudu ma seda kõike näen ja tunnen. Joogaga olen selles elus kokku puutunud aastast 2005, see tuli kuidagi loomulikult ja iseenesest. Siis tuli ka Bharatanatyam – klassikaline India templi tants. Nüüdseks mul on kaks Kodumaad: Eesti ja India. Indias olen  palju reisinud, õpinud, elanud. Tänaseks aga olen aru saanud, et Kodu on seal, kus oled Sina. Koht, kus sa tunned ennast hästi, kus saad olla Sina Ise.
Saatuse tahtel on Arigatost saanud ka minu kodu.

Väiksest peale olen kunsti taustaga tüdruk olnud. Olen õnnelik kui tunnen või näen Ilu. Jooga on minu jaoks väga ilus! Inimesed on väga ilusad! Elu on Ilus! See elu on lühike, naerata südamlik ult ja ole hetkes!

 

Mari-Liis Ilves

Rühmatrennid: Ratas, BodyToning

Olen üks neist õnnelikest, kelle töö on ühtlasi ka hobi eest ning vastupidi. Esimesed treeningud juhendasin keskkooli lõpuklassis ning sellest ajast peale on sport olnud minu elu lahutamatuks osaks. Mind motiveerivad nii rõõm liikumisest, muusika, kui ka toredad kolleegid, kuid kõige enam saan ilmselt positiivset energiat just klientidelt. Loodan, et see on nn kahesuunaline tänav.

 

Kersti Murumägi

Rühmatrennid: YIN YOGA, KõhtSelgTuhar, HotYoga

 

Vinyasa Yoga 200h Yoga Alliance Certification 2017 (Infra Vinyasa Yoga School)

Yin Yoga 100h Yoga Alliance Certification (Sebastian Pucelle & Murielle Burellier) 2016/2017

Core Flow Yoga: Core Alignment, Core Pranayama, Core Anatomy and the Deeper Core lines (Marlene Henny) 2018

Asendid, anatoomia, energiakanalid (Pille Eikner) 2016

Arigato HotYoga (Silja Siller) 2014

Olen töödanud treeneri ja juhendajana 15 aastat, siia sisse on mahtunud tohutul hulgal koolitusi nii aeroobika, tantsu kui fitness valdkonnast, samas ka keha ja meele konsepte nagu Les Mills Bodybalance, bodyART® by Robert Steinbacher ja deepWORK®. Minu pagasisse kuulub aastatepikkune töö spordiklubis treeningute koordinaatori ja spordijuhina, üheks suureks saavutuseks pean Arigato Hot Yoga konsepti loomist, lansseerimist ja arendamist aastal 2014.

Olen kokku puutunud suurepäraste õpetajatega nii Eestis kui mujal ning minu teekond on toonud mind üha lähemale joogale, milles olen ära tundnud tõelise armastuse. Samas naudin siiani jooga õpetamise kõrvalt ka fitnesstundide juhendamist ning peangi kõige olulisemaks just tasakaalu ja harmooniat erinevate energiate vahel elus.

Viimasel aastal olen õpetanud ja juhendanud nii stuudiotes (Infra Jooga, Black Dog Jooga, Viimsi Jooga ja Viimsi Spaa Spordiklubi) kui andnud privaatsemaid jooga eratunde. Juhendan nii aktiivseid Vinyasa tunde kui meditatiivseid Yin jooga tunde ning armastan neid ka omavahel siduda.

Jooga on minu jaoks midagi, mis ei ole seotud nii väga sellega, mida võib käega katsuda või silmaga näha. Jooga on sisemine tarkus, tasakaal ja harmoonia, mis aitab meil olla rohkem kohal, usaldada rohkem iseennast ja elu.

 

Anu Riit

Rühmatrennid: Pilates, HotYoga, HotPilates

Olen spordiga seotud alates 7 eluaastast.Tegelesin riistvõimlemisega ja jõudsin Eesti MV ka medalitele.

Lõpetasin Tartu Ülikooli kehakultuuri teaduskonna ja töötasin ligi 10 a võimlemistreenerina.

Peale pikka aega lastega kodus hakkasin tegelema rühmatreeningutega.Olen õppinud ja juhendanud paljudes erinevates stiilides aeroobika treeninguid.Viimastel aastatel olen rohkem tegelenud jooga ja Pilatesega.

EOK aeroobikatreeneri kutsekvalifikatsioon
LesMills Bodybalance treeneri litsents
Pilatese treeneri koolitus
Ashtanga jooga koolitus
YogaFunc treeneri koolitus

 

Siiri Lind

Rühmatrennid: HotYoga, Vinyasa jooga 75

Oma joogateekonda alustasin umbes 7 aastat tagasi. Sellest ajast peale on joogapraktika olnud minu igapäevase elu lahutamatu osa. Jooga õpetusest tulenev teadlik hingamine ja liikumine annavad minu jaoks tavapärasele trennile hoopis sügavama tähenduse. Jooga annab võimaluse tunda ennast oma kehas suurepäraselt, rahustada oma meelt ning olla õnnelik.Olen siiralt tänulik, et saan jagada oma joogarõõmu ja kogemusi ka teistega Arigato hubases HotYoga saalis.

Imeliste õpetajate juhendamisel olen läbinud alljärgnevad joogakoolitused ja workshop’id:

Joogarõõm 60h, Enely Jääger ja Silja Siller, 2015-2016

Rännak läbi tšakrate WS, Karin Lilleberg, 2015

Vaso Januzovic, Asanate täiuslik analüüsiv õpetamine WS, 2016

HotYoga 45h, Silja Siller, 2016

Joogateraapia 280h, Anne Kalvi ja Erna Tamm, 2016-2017

Vinyasa Sequencing WS, Robert Sörensen, 2017

Rasedate jooga juhendajate koolitus 25h, Infra Yoga School, Temea Milliron, 2017

 

Roman Gritsanjuk

Jõusaali valvetreener. Personaaltreeningud. Rühmatrennid: Bikini Body

Roman on üks meie popimaid treenereid. Ta on rahulik, sõbralik ja säravate silmadega.
Roman on treenerina toimetanud juba üle 10 aasta, harrastanud erinevaid spordialasid ning ajas suundunud just fitnessi ja personaaltreeningute poole. Roman kasutab oma treeningutes oma erinevaid, varasemaid treeningkogemusi, ta on läbinud põhjalikud treeneri koolitused ning annab ka mitmeid rühmatreeninguid (TRX, crosscore ja Synergy). Roman toetab Sind Sinu isiklike eesmärkide saavutamisel, olgu need siis emotsionaalsed või füüsilised. Roman usub, et iga väike võit on vajalik samm täislikuma enesetunde ja elustiilis suunas.

 

Steven-Karl Kõiv

Personaaltreeningud.

Minu elukäik on suunanud mind alati ühes suunas, mõista inimesi ja neid aidata, hoides tasakaalu nii füüsilise, vaimse kui ka hingelise poole vahel. Sport on minu elus olnud alates lapsepõlvest. Alustasin Viljandi Spordikoolis vabamaadlusega. Lisaks olen veel tegelenud ka ujumise, suusatamise ja erinevate võitluskunstidega.

Minu teekond jätkub koos teiega… Tuhandete kilomeetrite pikkune teekond saab alati alguse esimesest sammust.

 

Eneli Sõmer

Rühmatrennid: BodyPump

Trennipisikuga nakatusin aastal 2010 kui koos sõbrannaga spordiklubi poole sammud seadsin. Algul ei saanud vedama ja pärast ei saanud pidama. Lemmikuks trenniks sai BodyPump ja Spinning. 2014 aastal jäi silma siseratta treenerite koolitus ja registreerisin end ära, sealt see alguse sai. Ja ei läinud kaua kui sain ka oma esimesi tunde juhendada. Olen õnnelik, et saan teha, mis mulle meeldib!

Omandatud litsentsid:

07.12.2014 FAF indoor cycling instructor

07.07.2015 Les Mills Bodypump instructor

23.08.2015 Les Mills Bodycombat instructor

08.11.2015 TRX Group Suspension training course

 

Inge Nelk

Rühmatrennid: HotYoga

Sport ja tants on minu elus alati väga tähtsal kohal olnud ja selle järgi olen ka oma elu korraldanud. See kõik on olnud võimalik tänu minu toetavale perele.
2007 a tuli minu ellu ka jooga. Kui läbisin joogaõpetaja koolituse, muutus mu elu palju. Nägin maailma hoopis teise pilguga. Tore on jagada inimestega sisemist tasakaalu ja tuua neid joogale lähemale. Armastan oma tööd väga ja olen õnnelik,et saan teha seda,mis meeldib.

Läbitud koolitused:
Eesti Massaaži ja Teraapiakool (2005-2007)
The Watpo Traditional Medical Scool Ceneral Thai Massage (2008)
Training Basic in Kundalini Yoga (2011)
Ushui Shiki Ryoho Reiki 1,2 Level (2011)
Ashtanga Yoga koolitus Waso Januzoviz (2011)
Bhairava Yoga Certificate Level 1 (2012)
Krija yoga 1,2,3 Level (2012)
Vinyasa Yoga 200 h Yoga Alliance Certification (2014)
Rainbow Kids Yoga (2015)
Yin Yoga asendid, anatoomia, energiakanalid (2015)
Yogafunc Instructor Training (2016)

 

Helina Kibar

Rühmatrennid: HotYoga, YIN jooga 

Jooga on minu jaoks eluviis: kuidas leida tasakaal, olla tugev ning paindlik ka kõige väljakutsuvamates olukordades, mis elus ette tulevad. Me kõik oleme erinevad, erineva keha, võimekuse ja eluviisiga, seega on  oluline  kuulata oma keha ning meelt ja valida täpselt selline jooga nagu sulle nüüd ja praegu sobib.  Jooga on mulle õpetanud  elu loomulikku kulgemist- igal asjal on oma aeg ja koht muutumiseks, aga enamasti tuleb anda endale võimalus proovida. Kui miski kohe ei õnnestu, siis tuleb olla kannatlik, proovida uuesti või lasta lahti. Ühel hetkel avastadki, et kõik õnnestus või kui läheb teisiti, siis ei olnudki see sinu jaoks mõeldud.

Ma olen väga tänulik, et mul on  võimalus jagada seda, mida ma ise olen õppinud ja kogenud, nautides seda,  mida ma teen ning  peegeldades tagasi sisemise sära igas inimeses!

Läbitud joogakoolitused:

Vinyasa Yoga Level 1 200h Yoga Alliance Certification 2014

It`s Yoga Kids  15h Certification, Itś Yoga Kids Helsinki 2015 (Michelle Wing)

Prenatal Yoga 20h 2015 (Temea Milliron)

Yin Yoga 50h 2016 (Satu Tuomela)

Hot Yoga 45h (Silja Siller)

 

 

Andres Rästas

Jõusaali valvetreener. Rühmatrennid: HeartBeat, CrossCore

Spordiga olen tegelenud juba põhikoolist saati, alustades erinevate pallimängudega ning lõpetades poksiga. Rühmatrennidega sain juhuslikult tuttavaks ülikooli ajal, kus treener Sandra Raju inspireeris mind nii tugevalt, et otsustasin ka rühmatreeneriks hakata. Esmalt sain Les Mills BodyCombat instruktoriks ning suhteliselt kiireti ka YogaFunc treeneriks. Edasi liikusin enda koostatud trennidega nii ring-, intervall- kui ka üldtrennidega (kõht-selg-tuhar, üldkeha treening). Lisaks tulid juurde veel TRX ja CrossCore. Pärast Kulturimsi ja Fitness erialast koolitust sai väga heaks sõbraks ja abiliseks ka jõusaal.

Üleüldine sport ja aktiivne liikumine on minu elu üks väga suur ja armastatud osa ning olen vägagi kindel, et see jääb ka selliseks niikaua kuni elan. Suure saladuskatte all võin öelda, et aktiivne liikumine, trenn ja lihased on nooruse eliksiir, nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Seega jäta need ime kreemid kõrvale ja tule trenni!

Riina Gross

Rühamtrennid: HotYoga

 

 

Martin Luhari

Rühmatrennid: BodyPump, BodyToning, Stretching, SKILLMILL Ring

Minu jaoks on oluline, et minu treeningutes osaleja tunneks ennast ühteaegu suurepäraselt ning samas ka motiveeritult maksimaalselt pingutama. Soovin, et minu treeningutesse tulek oleks kliendi jaoks omaette sündmus kiires elutempos, mis alati uusi positiivseid emotsioone loob.
Töötan treenerina aastast 2009 ja olen keskendunud rühmatreeningute osas peamiselt lihasvastupidavustreeningute juhendamisele. Lisaks treeneritööle meeldib mulle väga aega veeta kodus oma perega, tegeleda erinevat laadi ehitustööga või lihtsalt käia metsas jooksmas.
Ootan kõiki minu treeningutesse osa saama oma päeva parimatest hetkedest!

Kristel Tamm

Rühmatrennid: Vinyasa jooga, Shindo

Minu kireks on keha ja meele treeningud.Usun,et liikumine on hea ja terve keha alus! Tähtis on kuulata, austada ja armastada oma keha. Aitan inimestel selleni jõuda läbi shindo venitus- ja lõõgastussüsteemi, kus saavad kokku iidne idamaine tarkus ja tänapäevane anatoomia. Jooga juures meeldib mulle enim see,et ta on elus ja areneb iga kord kui keegi matile praktiseerima asub. Arvan,et kõige tähtsam on tunda rõõmu ja see enda seest üles leida!

 

Oliver Soomets

Rühmatrennid: Bailatino

Diplomeeritud bailatino treener. Oliver on endine S-klassi võistlustantsija. 3x Eesti meister, 11x hõbemedali ning mitmete rahvusvaheliste tiitlivõistluste auhindade omanik.

1997. aastal liitus Oliver hip-hop tantsugrupiga Dancin’ Machine, mis muutus esimeseks ja parimaks breaktantsu trupiks Eestis; Eesti meister individuaalselt 1998 ja 1999 + Showgrupp 1999, Koolitants 2000 ja 2001 laureaat. Oliver on asutajaliige Eesti Noorte Arhitektide Liidul (1999) ja Eesti Breaktantsu Liidul (2002). Eesti Breaktantsu Liidu president aastast 2002.

 

Eneli Kalve

Rühmatrennid: HotYoga, Vinyasa jooga, Naiste ja beebiootajate jooga

Vinyasa Yoga 200h Yoga Alliance Certification 2014 (Infra Vinyasa Yoga School)

Yin Yoga 50h Yoga Alliance Certification (Sebastian Pucelle & Murielle Burellier) 2015

Prenatal Yoga 20h (Infra Vinyasa Yoga School) 2015

Arigato HotYoga (Silja Siller) 2014

Vinyasa Yoga 40h (Yoga Nordic Helsinki) 2012

 

Oma teed spordi juurde alustasin 6 aastaselt iluvõimlemisega, millega tegelesin 10 aastat. Peale seda proovisin estraaditantsu, aeroobikat ja ratsutamist, kuni jõudsin lõpuks jooga juurde, milles leidsin selle tõelise äratundmise.

Olen praktiseerinud ja õppinud erinevaid jooga stiile (hatha, ashtanga, yin, vinyasa, hot yoga) alates aastast 2000, õpetamisega olen tegelenud viimased 6 aastat. Minu jaoks tähendab jooga rahulolu hinges, rõõmu südames ja naudingut terves kehas olemisest.

Mul on imeline pere – mees, kaks poega ja väike tütar. Usun, et rohkem kui jooga, on mind õpetanud minu lapsed, sest mitte miski ei õpeta paremini kannatlikkust ja hetkes olemist, samuti seda, et mõnel päeval piisab ka sellest, kui lihtsalt OLED.

 

 

Piret Lauk

Personaaltreeningud. Jõusaali valvetreener. Rühmatrennid: Military Workout, Ratas Intervall, Wattbike

Olen tõeline spordihing, keda võib kohata igapäevaselt jõusaalis raskusi tõstmas, kergliiklusteedel rulluiskudega kimamas, metsateedel jalgrattaga turnimas ning hommikuti sörkjooksu tegemas. Võin pealtnäha paista rahulik, kuid trennis on minuga keeruline sammu pidada ning järelandmisi ei tee ma kellelegi! Oman Eesti Olümpiakomitee poolt tunnustatud IV kategooria jalgrattaspordi treeneri kutsetunnistust. Mitmed aastad olen töötanud jalgratta- ja personaaltreenerina ning juhendan hea meelega inimesi nii jõusaalis kui terviseradadel. Samuti olen mitmekordne Eesti meister rulluisutamises, jalgrattaspordis ning fitnessis, seega on kogemusi nii kestvusalade kui ka jõusaalisõprade treenimisel.

 

Erki Pütsep

Rühmatrennid: Wattbike PRO, Wattbike X 75

“Rattasõiduga alustasin juba 10-aastaselt ning tänaseks olen pedaalinud üle kolmkümne hooaja, neist kakskümmend aastat erinevates klubides Prantsusmaal, Lätis ja Belgias, esindanud Eestit kaks korda Olümpiamängudel. Kokku olen rattasadulas maanteel, cyclokrossis, mtb krossis, maratonidel ja trekil võitnud ligi 300 võidusõitu, millest profivõite noppisin 12. Mõne aasta eest mõtlesin, et kui mingi vanuseni jõuan, siis ma endale enam võistlejanumbrit külge ei pane, kuid täna olen veendunud, et jätkan veel vähemalt neli-viis aastat nii nagu praegu. Hetkel teen sporti pingevabalt ja mõnuga ning tahan veel särada kohalikel maastikurattavõistlustel. 2016 aastal õnnestus mul võtta EEC ja Eesti Maastikurattasarjas II koht üldarvestuses ja sel hoojal soovin seda saavutust vähemalt korrata kui mitte ületada.

Kui Sa soovid ennast proovile panna ja saavutada rattavõistlustel või treeningutel minuga koos paremaid tulemusi, siis tule sõitma!”

 

Eiko Toom

Jõusaali valvetreener. Rühmatrennid: Välitreeningud, PowerPlate 45, CrossCore, Power Intervall 30

Spordiga alustasin juba seitsme aastaselt, kui ema viis mind kergejõustiku trenni aga hiljem selgus, et tegemist oli hoopis suusatrenniga. Tagantjärgi mōeldes on mul selle úle ainult hea meel, kuna suusatamine on mitmekülgne spordiala, kus loeb nii jõud kui ka vastupidavas. Esimesed medalid tulid juba 12. aastaselt ning sellest hetkest mõistsin, et raske töö viib sihile. Olen olnud eesti noorte ja juunioride koondise liige ja mitmekordne eesti noorte meister suusatamises.
Treeneri amet oli asjade loomulik käik. Olen seda ametit pidanud juba 7 imelist aastat, mida võtan pigem hobina kui tööna.  Tööd alustasin suusatreenerina, millele lisandusid rühma, jõusaali -ja personaaltreeningud. Olen ka noorte ujujate üldfüüsiline treener, juba 5 aastat, millest tekkis suurem huvi ujumise vastu. Igal aastal läbin mõnes maagilises eesti järves avavee ujumise etapi, järgmine suurem unistus on ujuda üle La Manche väina.
Suurt huvi pakuvad veel erinevad seikulusspordi võistlused mis toimuvad üle Euroopa Spartan race nime all.
Elu moto on tee seda, mis meeldib, anna niipalju, kui võimalik, küll kunagi saad tagasi ja ära kahetse kunagi midagi!
Oman murdmaasuusatamise nooremtreeneri  IV taseme kutsetunnistust, kulturismi ja fitnesstreenerite eriala V taseme kutsetunnistust. Olen läbinud treeneri V taseme spordi üldainete teooriakursuse ja personaaltreeneri V taseme lisakutse koolituse. 

 

Triin Villemson

Rühmatrennid: HotYoga

 

Annika-Karmen Noormets

Rühmatrennid: Keep-It Fit

Minu nimi on Annika ja nii palju kui mäletan siis igasugust liikumist olen harrastanud juba päris väikesest peale. Minu isa mainis tihti, et uisud olid mul all juba ennem kui korralikult kõndima õppisin … Akrobaatika, tantsimine, jooksmine, tennis, ujumine, pallimängud jne. Minu kehalise kasvatuse õpetaja oli päris üllatunud kui sai teada , et läksin ülikooli hoopis õigusteadust õppima.

Rühmatrenne olen andnud alates aastast 1996. Kombineerinud nii tanstu kui lihastreeningut , aastate jooksul end pidevalt täiendanud, erinevad koolitused, workshopid jne. Olen avatud uuele ,otsin alati võimalusi õppimiseks ja enese täiendamiseks. Tunnen liikumisest nii suurt naudingut , et olen alati soovinu seda ka teistega jagada. Lisaks rühmatreeningutele alustasin paar aastat tagasi ka personaaltreenerina.

Igapäevaselt lähtun elu-ja töömõttelaadi konseptsioonist millest kuulsin ühel koolitusel – „ kaizen“ ( muutmine + parendamine ). Mõiste tuleb jaapanikeelsest sõnast ja tähendab põhimõtet mis keskendub pidevale, lõpmatule täiustamisele. Kui aga ebaõnnestun siis püüan lihtsalt võimalikult kiiresti jälle püsti tõusta ja õppetunni endaga kaasa võtta !

Võimalusel armastan väga lugeda, huvitun kõigest, mis puudutab psühholoogiat, tervist, toitumist ja iluvaldkona. Näen inimest kui ühtset tervikut. Püüan leida kõigis oma tegemistes tasakaalu. Ja usun, et mitte kunagi ei ole hilja selleks, et õppida midagi uut ja teha seda, mis sulle tõeliselt meeldib !

FAF Gym Instructor litsents                                        

FAF Personal Trainer litsents                                      

Annely Sootsi Tervisekool toitumisnõustaja õpe          

EOK kutsetunnistus tase 4 Aeroobika ja rühmatreeningud

 

Taimi Ainjärv

Personaaltreeningud. Rühmatrennid: Shindo

Tallinna Ülikool Kehakultuuriteaduskond rekreatsioonikorraldus, kehaline kasvatus.
Eesti Olümpiakomitee (EOK) aeroobikatreeneri kutsetunnistus, III tase
Coaching Concepts Austria  – personaalne treener, Qi gong
Annely Sootsi Tervisekool – toitumisnõustaja
Fitness Academy of Finland (FAF) litsenseeritud aeroobikatreener
Fitness Academy of Finland (FAF) litsenseeritud jõusaalitreener
Eesti Võimlemisliidu vesiaeroobika põhikursus 1 ja 2.osa.
Tallinna Pedagoogikaülikool, täiendkoolituse osakond – rütmika, võimlemise ja aeroobika lisaeriala.
Täiendkoolitused – Fitball, step, pilates, jooga, core, bosu, TRX

 

Kristiina Kaits

Personaaltreeningud.

RASKE EI TÄHENDA, ET SEE ON VÕIMATU. SEE TÄHENDAB, ET SELLE NIMEL TULEB KA TÖÖD TEHA!

– kaalulangetamine ja rasvapõletus
– tervislik toitumine
– welness tourism
– sünnitusjärgne treening
– jõusaalipersonaal treening vastavalt eesmärkidele
Olen toitumisnõustaja, kes lõpetas Annely Sootsi Tervisekooli. Oman WFF (World Fitness Federation) personaaltreeneri sertifikaadi. Olen läbinud EKFL-i kulturismi- ja fitnesstreenerite erialase koolituse 3-4 tasemele. Täiendan pidevalt ennast erinevatel koolitustel.
Pean tähtsaks positiivset ellusuhtumist, empaatiavõimet ja arenemistahet ning soovin olla kliendi jaoks eeskujuks ja teenäitajaks.

ТРУДНО – НЕ ЗНАЧИТ НЕВОЗМОЖНО. ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО ПРИДЕТСЯ ПОТРУДИТЬСЯ!
– похудение и жиросжигание
– здоровое питание
– welness туризм
– тренировки после родов
– персональные тренировки на основе поставленных целей
Окончила Annely Sootsi Tervisekool по специальности консультанта по питанию. Имею WFF (World Fitness Federation) сертификат персонального тренера. Прошла обучение EKFL по культуризму и фитнесу на 3-4 уровень. Постоянно повышаю свою квалификацию.
Ценю позитивное отношение к жизни и желание развиваться, также быть для своих клиентов примером.

Andrei Kaits

Personaaltreeningud.

 

Nikolai Kornisev

Personaaltreeningud.

Olen omandanud Eesti Spordiregistri kulturismi ja fitnessi 5-taseme, spordi- ja  treenerikogemust on mul 35 aastat!

Treener  LITSENS-117055

 

Janika Koch-Mäe

Olen rühmatreenerina tegev alates 2004. aastast ja personaaltreenerina tegutsen aastast 2012, lisaks olen lõpetanud ka Annely Sootsi Tervisekooli toitumisnõustaja erialal. Minu suurim rõõm on aidata inimesi  tervislikuma, energilisema ja täisväärtuslikuma elu suunas liikuda ning eesmärgiks pakkuda proffessionaalset teenust ja teenindust. Kui tunned, et vajad kedagi, kes:

  • aitab püstitada eesmärgid ja leida tee, kuidas eesmärkideni jõuda
  • aitab muuta treeningud tõhusamaks ja turvalisemaks
  • pakub lisamotivatsiooni ja tuge

oled jõudnud sihtpunkti.

Oman järgmiseid litsentse/sertifikaate:

EOK Kulturism ja Fitness V

EOK Aeroobika V

Glücker Kollegg (Saksamaa) Personal Trainer

Trainer4You (Soome) Personal Trainer

FAF Personal Trainer ja Gym instructor

Kontaktid: janika@sinutreener.ee ja tel 5223046

 

Marin Moks

Lapsehoolduspuhkusel

Rühmatrennid: WATTBIKE X 75

Mina olen Marin (kui niisama meelde ei jää, siis sama nimi nagu ühel jalgrattamargil). Selline tore. Olen sportik ja liikumist armastanud terve oma elu. Kergejõustik, ratsutamine, korvpall, sulgpall, võrkpall ja loomulikult sportlik karate. Karates olen esindanud Eesti koondist EM-il ja saavutanud enda jaoks olulise – musta vöö. Tõsisest võistlusspordist loobumisel tundus loogilise jätkuna treeneritöö. Esimesed katsetused tegin 2000.a. Tartus kick-boxing aeroobika tundide juhendamisel. Võitluskunstide taust viis edasi LesMills BodyCombat tundide andmiseni. Umbes samal ajal „ajas” ka jalgratturist peigmees rahvarattamaratone sõitma. Pisut hiljem juhendasingi oma esimese siserattatunni – armastus esimesest vändapöördest. Praegu olen RedBike rattaklubi liige ja selle laheda pundi sisehooaja treener ning kuulun ka vägevate naisratturite tiimi Püssid (ise oleme toredad, rattad on meil „püssid”). Viimasetel aastatel on spordialade loetellu lisandunud ka lumelauasõit ja taasleitud vana armastus – ratsutamine.