Avame spordiklubi juba 3.mail!

26.04.2021

Meil on heameel teatada, et 3. mail saame Arigato spordiklubi taas avada individuaal- ja personaalltreeninguteks ning välitingimustes rühmatreeninguteks. Allpool leiad olulist infot lepingute, korrakaartide, treeningplaani ja klubi lahtiolekuaegade kohta.

 1. Pakettide peatamisest
  Oleme automaatselt peatanud klubiliikmete paketid kogu klubi suletuna olnud perioodiks ehk 11.03.2021-02.05.2021.
  Avame automaatselt kõik paketid taas alates 03.05 ja väljastame mai arved esmaspäeval, 3. mail. Mai arvetel kajastub juba ka märtsi kuu eest tekkinud ettemaksu tasaarveldamine.
 2. Kõik 10x kaardid, 20x kaardid ja kuukaardid oleme automaatselt pikendanud 53 päeva ehk selle perioodi võrra, mil klubi oli suletud.
 3. Rühmatreeningutest
  Vastvalt Vabariigi Valitsuse korraldusele on lubatud välitingimustes rühmatreeningute läbiviimine. Oleme lisanud tunniplaani lihastreeninguid alates 03.05, kuid kuna kohtade arv neis on piiratud (9 pluss treener), siis palume registreerimisega kiirustada. Tunniplaani leiad siit lingilt: https://www.arigato.ee/spordiklubi/ruhmatreeningud/tunniplaan/ Järgmise nädala treeningute nägemiseks, vali kindlasti ülevalt õige nädal (vaikimisi on ees jooksev nädal).
  Samuti jätkame juba käesolevast nädalast treener Eiko Toomi juhendatavate välitreeningutega.
 4. Loomulikult on rühmatreeningute kliendid oodatud jätkama oma treeninguid ka jõusaalis. Meie treenerite poolt koostatud erinevad jõusaalitreeningute näidiskavad on jätkuvalt kättesaadavad meie klubi vastuvõtus.
 5. Kutsu ka sõbrad Arigatosse! 
  Jätkuvalt kehtib pakkumine, mille raames saab uus klient (kellel ei ole viimase 5 kuu jooksul olnud meie kehtivat lepingut ega korrakaarti) soetada 50€ eest Start10 kaardi ehk esmase 10x kaardi ja boonuseks veel nädalase tasuta treeningpääsme. Võta sõber kaasa, koos on lõbusam!
 6. Treenimine personaaltreeneriga. Kui Sul on vaja treenerit, kes aitaks leida õige tee treeningute maailmas, siis vali endale Arigato meeskonnast personaaltreener ning võta temaga ühendust. Personaaltreenerid on need, kes tahavad ja oskavad hoida Sinu treeningmotivatsiooni kõrgel – testides Sinu kehalist vormi, treenides vajadusel koos Sinuga või leides Sulle sobivaimad liikumisviisid. Täpsemat vaata personaaltreenerite profiile ja tee enda valik SIIT.
 7. Rühmatreeningute saalid jäävad avatuks individuaalseks kasutamiseks. Sealseid vahendeid on võimalik kasutada, kuid palume neid saalist mitte välja viia. Muusikaseadmeid palume mitte kasutada.
 8. Klubi on alates 3. maist avatud E-R 06.00-22.00, L-P 9.00-21.00
 9. Saunad jäävad esialgu suletuks, kuid oleme nad kohe valmis sisse lülitama kui sellekohane luba antakse.
 10. Lastehoid on mais veel suletud.

Muud meetmed:

 • Klubisse sisenedes ning üldaladel on kohustus kanda maski. Maski ei ole vajalik kanda treenimise ajal ja pesuruumis.
 • Järgime 2+2 reeglit;
 • Paigaldatud on hulganisti kätedesinfitsaatoreid ning mitmekordistatud seadmete ja vahendite puhastamiseks mõeldud puhastusvahendite hulka;
 • Klientidel on kohustus kasutada seadmetel ja mattidel treeningrätikuid. Soovitame kasutada ka jõusaalikindaid. Treeningrätikut on võimalik soetada või rentida ka vastuvõtust;
 • Arigatos on kaks, erinevatel korrustel asuvat, jõusaali. See võimaldab inimesi oluliselt paremini hajutada;
 • Jõusaalis on korralik õhuvahetus, oleme tõstnud ventilatsiooni võimsust maksimumini;
 • Jätkuvalt on klientidel kohustus desinfitseerida seadmeid ja vahendeid nii enne kui pärast kasutamist;

Tuletame veelkord meelde, et kui ei tunne ennast päris tervena, võta aega ja puhka kodus. Väiksemategi haigustunnustega treeningusse tulemine on keelatud.

 

Soovime kõigile tugevat tervist ja liikumisõõmu!

Sinu Arigato spordiklubi

<< Tagasi